תקשור

מהו תקשור ?

תקשור הוא קשר, כל אחד יכול בכל זמן ובכל מקום לתקשר עם מי שהוא ירצה. זה יכול להיות היקום, קרוב שנפטר, אלוהים, בעלי חיים וכן הלאה. מדובר על יצירת קשר בצורה העמוקה והייחודית ביותר, יש כאלו שיצליחו לעשות זאת בעצמם ויש שיעזרו במומחים בתחום אך אין ספק כי כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת.

תקשור

אנשים מתקשרים בצורות רבות. יש כאלו שמתקשרים באמצעות חלומות, יש שבאמצעות דיבור, יש שבאמצעות כתיבה ויש שבאמצעות ציור. אין דרך נכונה או מתאימה יותר מאחרת בתחום זה ולכן כל אחת מהן בנפרד וכולן גם יחד יכולות להתאים לכל אחד.

כל אחד יכול לקבל מסר תקשור בנושא אשר מעניין אותו ועל פי השאלה אותה הוא שואל, ניתן לשאול על שאלות אשר קשורות בעתיד, זוגיות, עסקים, משפחה וכן הלאה.

על תקשור באמצעות גורמים אחרים :

כאשר אנו נעזרים במומחים בתחום התקשור הם למעשה משמשים כמתווכים. אנשים רבים רוצים לדעת מה הם היו בגלגול הקודם, במקרים כאלו המתקשר רוכש את אמונם באמצעות עובדות אותן הוא מספר להם על עצמם. לאחר שרכש את אמונם הוא מסביר להם מה היו בגלגול הקודם וכיצד דפוסים של מי שהיו בגלגולים קודמים משפיעים עליהם גם כיום.

פעמים רבות תקשור יכול לגלות לנו שחווינו טראומה בחיים וכי אין לנו שום מושג עליה ולה השלכות רבות והרסניות על חיינו. כדי לטפל בנושאים מורכבים כגון אלו יש צורך להגיע לתקשור מוכנים לקבל אינפורמציה מגוונות וכמובן להיות מוכנים לשנות דפוסי התנהגות מסוימים.

פעמים רבות תקשור יכול להתבצע באמצעות האדם אשר הגיע למומחה בתחום. אפשר לראות דוגמאות לכך כאשר אנשים מגיעים למתקשר כדי לשאול מדוע הם לא מצליחים למצוא בת זוג או בן זוג. פעמים תקשור נעשה בקבוצות בהן מנחה מדריך את המשתתפים כיצד לתקשר וכן הלאה.

בחירת מתקשר :

בעבר מתקשרים היו אנשים תימהוניים ללא כל רקע בתחום אך כיום התמונה השתנתה לחלוטין. תקשור הנו מקצוע מכובד אותו ניתן ללמוד במסגרת לימודי תעודה בתחום הרפואה  המשלימה. העוסקים בתחום הם אינם תימהונים אלא אנשים בעלי מודעות רוחנית גבוהה במיוחד אשר מצאו בתקשור את הדרך הטובה ביותר לסייע לזולת.

כשאתם בוחרים מתקשר מומלץ כי תבררו על המוניטין שלו בתחום בטרם עת. מתקשרים איכותיים הם בעלי שם בתחום ובדרך כלל יהיה להם אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם משיטות התקשור שלהם, מהמלצות עליהם ומתמונות שלהם.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.