רהיטי משרד מובחרים

כל מה שרציתם לדעת על רהיטי משרד:

ריהוט משרדי מספק מספר פתרונות לצרכי המשרד המיוחדים. רהיטי משרד מהווים מעין עמוד שדרה של המשרד, שכן באמצעותם מתנהלת כל פעילות המשרד, כל משרד מתאים לעצמו את הריהוט המתאים לו בכדי ליצור את האווירה הנוחה ביותר לעבודה תוך ניצול מקסימאלי של החלל במקום.

מטרתם של רהיטי משרד היא ליצור סביבת עבודה נוחה. נוחות זו מתפרשת על פני כמה מישורים כאשר בראש ובראשונה אנו מסתכלים על נוחות העובדים. לכל עובד צריכה להיות העמדה שלו בה הוא יכול לחוש בנוח, בחופשיות לעסוק בעיסוקיו ולעבוד.

חשוב לציין בשלב זה כי נבדק ונמצא כי ריהוט משרדי פועל רבות לשיפור השירות, האווירה הכללית במשרד ומן הסתם כל אלו בסופו של דבר משפיעים על איכות העבודה ותפוקת העובדים. לכן, רצוי להשקיע מחשבה רבה לפני בחירת ריהוט משרדי.

סוגים של ריהוט משרדי

יש הרבה סוגים של ריהוט משרדי. שולחן מנהל הוא השולחן המפורסם בין רהיטי המשרד וזאת מאחר והוא המרשים ביותר בין כולם, מדובר על שולחן גדול מימדים ומרשים, הוא בדרך כלל עשוי עץ מלא ומטרתו היא בראש ובראשונה להרשים את הלקוחות הנכנסים למשרד. כמו כן, מטרתו של שולחן המנהלים היא לספק את הנוחות המרבית בעבודתו תוך מתן שטח רב להנחת חפצים וניירת.

ריהוט משרדי נוסף הוא שולחן המזכירה, בדרך כלל מדובר על שולחן סולידי עם עמדת מגירות והרחבה לשלוחת צד, למזכירה תהיה האפשרות להניח את המדפסת על השולחן ומן הסתם ששולחן זה יהיה מותאם לעבודה עם מחשב.

שולחן הקבלה הוא השולחן הראשון אותו רואים הלקוחות כאשר הם נכנסים למשרד ולכן הוא שולחן מרשים במיוחד, שולחנות העבודה הרגילים במשרד יהיו צנועים יותר ונוחים לעבודה עם ניירת רבה ושולחנות ישיבות ישרתו חדרי ישיבות ובדרך כלל יהיו רחבי ידיים.

כמו כן, ישנו הריהוט הנוסף כגון פינות ההמתנה, ארונות לניירת, מדפים בגדלים שונים וכדומה.

כיצד יש לבחור רהיטי משרד?

בחירת רהיטי משרד צריכה להיעשות לאחר שיקולים רבים. בראש ובראשונה יש להגדיר מהו התקציב העומד לרשותכם ועד כמה אתם מעוניינים שהמשרד יהיה מרשים. עץ מלא עולה יותר כסף ואם אתם מעוניינים בריהוט יוקרתי רצוי שתשתמשו בו אך אם התקציב שלכם לא מרשה זאת תשקלו להשתמש בעץ מלא לפחות אצל חדר המנהל או דלפק הכניסה. שנית, יש להגדיר את צרכי המשרד וגודלו ועל פי נתונים אלו לבחור ריהוט שישרת את צרכיכם.

This entry was posted in רהיטים בריאים. Bookmark the permalink.