רוח המיסטיקה

שיטות של מיסטיקה

לעיתים אדם מתקשה למצוא את מסלול חייו הנכון והוא מוצא עצמו נאבק בגורמים שונים התוקעים את התקדמותו וצמיחתו. לפעמים רוח המיסטיקה היא זו שיכולה לסייע בכל מיני דרכים כמו פתיחה בקלפים, פתרון חלומות, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וגם תקשור.

 

מהו תקשור?

תקשור הוא העברת מסרים מעולמות עליונים, אל עולם העשייה – שזה עולמנו הגשמי, דרך מתקשרים הקרויים ולהם יכולות תקשור עם יישויות מעולמות גבוהים יותר. המסרים שניתנים על ידי המתקשרים קשורים לכל אדם באופן ספציפי ועל מנת להבין ולראות את המסרים הללו יש צורך בשמותיו של האדם המבקש תקשור ולעיתים לפרטים נוספים כמו תאריך לידה וכד'.

 

זה באמת עובד?

תקשור הוא אחד הכוחות הקשורים בעולם המיסטיקה או רוח המיסטיקה. רוח המיסטיקה מלאה במסתורין ובמסרים אשר לא תמיד מובנים וברורים. כמו בכל דבר שאינו גשמי ומוחשי, לא תמיד כולם מצליחים להאמין בו. יש אנשים שאינם מאמינים ביישות עליונה, באלוקים, במלאכים ובנשמות. אדם אשר לא מאמין בעולם המיסטיקה יתקשה כמובן להאמין לתקשור ולהתחבר אליו ולכן יתקשה ליישם את הוראות המתקשר במידה ויהיה צורך כזה. אבל אדם המאמין בעולם הרוחני, מוכן לקבל מסרים הקשורים ברוח המיסטיקה על ידי התקשור, יתייחס ברצינות לדבריו של המתקשר, יעקוב אחר הוראותיו ועשוי באמת לגלות שינוי והצלחה בחייו.

 

להרגיש, להבין, לדעת.

עולם המיסטיקה מעמיד בפני בני האדם דרכים רבות דרכן יכולים אנשים לגלות דבר מה על עתידם, לנסות לנתב את חייהם למסלול שיטיב עימם ולהבין מסרים שונים שנשלחים אליהם. הבנת המסרים מתרחשת בעזרת פיענוח חלומות, באמצעות קלפים, נורמולוגיה או אסטרולוגיה. אך לפעמים הדרך בה האדם בוחר כדי להבין את מקומו בעולם ואת דרכי ההתמודדות הקיימות לפניו, היא באמצעות תקשור. רוח המיסטיקה עוזרת לעוסקים בה להרגיש את האדם הפונה אליהם, להבין אותו, את העתיד לקרות לו ולדעת מה בדיוק עליו לעשות ואיך. אם אתם מחפשים משמעויות נסתרות בחייכם, דרכים לגלות על עתידכם, פרטים שיכולים להביא אתכם לפעול בצורה אחרת, פנו אל אנשי המיסטיקה ותנסו. אין לכם מה להפסיד.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.