קריסטלים

קריסטלים הם אבנים העשויים ממינרלים המופיעים בטבע בצורת גבישים. את הקריסטלים כורים מכדור הארץ והם עשירים בתכונות ריפוי ייחודיות. בעבר, קריסטלים שימשו רק לנוי ותכשיט, אך היום אנו כבר מודעים לכך שהקריסטלים ידועים כאבני מזל בתחומים רבים. קריסטלים משופעים בכוח אשר יכול לעזור לנו להתמודד מול פחדים, להתמודד עם כאבים נפשיים וכאבים פיזיים, להגביר אהבה ולהגן עלינו מפני השפעות שליליות.

קריסטלים  – מהיכן מגיעים כוחותיהם של הקריסטלים?

הקריסטל הוא מינרל אשר התגבש בטבע במשך זמן רב בתהליך טבעי מוגדר ואחיד. לקריסטלים יש מבנה פנימי מסודר מאוד המורכב ממספר אטומים. צורתו החיצונית של הקריסטל לעומת זאת, כלל אינה מסודרת. אבני הקריסטל ניחנו ביופי נדיר ומיוחד במינו, ובאפשרותם לאגור אנרגיות רבות אשר משפיעות באופן ישיר וחיובי על גופינו.

על מנת שגופנו הפיזי יוכל לנצל את האנרגיות החיוביות הטמונות בקריסטל, אנו צריכים בשלב ראשון, לטהר את הנשמה שלנו מהרגשות השליליים המצויים בה, ולמלא אותה באהבה, ידידות, תום וחמלה. לאחר מכן, עלינו לשאת את אבני הקריסטל אתנו לכל מקום, להאמין בכוחותיהם ולספוג מהם את מירב ההשפעה החיובית הקיימת בהם.

קריסטלים – מהם הקריסטלים המתאימים לנו?

ישנם המון סוגים של אבנים וקריסטלים, וצריך לדעת להתאים כל קריסטל למצב הנוכחי, לצורך הנתון. דבר ראשון, עלינו ללכת לפי האינטואיציה האישית והמשיכה הפנימית שלנו. לראות איזו אבן מדברת אלינו ונראית לנו הכי מתאימה לצורך הספציפי. מציאות הבחירה האישית היא התחלת הקשר שלנו עם האבן וכמובן שגם התחלת תהליך הריפוי.

קריסטלים הם אבנים אשר רוויות בתכונות, לכן בזמן שאנו בוחרים מהי האבן האולטימטיבית  רצוי לבדוק טוב מהן התכונות המצויות בכל אחת מהאבנים ולקחת בחשבון נתון זה ביחס לבעיה הקיימת.

אפשרות בחירה נוספת היא לבחור את אבן הקריסטל לפי המזל שלכם. שכן, אבני קריסטל מושפעות מאוד מהמזלות, וישנה אבן אשר מתאימה לכל מזל ומזל. אפשרות בחירה זו היא כללית ביותר ואפילו סוג של הימור, לא בטוח שהבעיה או המצוקה נובעת מהמזל דווקא, ולכן לא בטוח שאבן הקריסטל אשר נבחרה על פי המזל תוכל לסייע בפתרון הבעיה הזו.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.