עושים שכונה

אודות התוכנית עושים שכונה :

התוכנית עושים שכונה היא תוכנית בישול חדשה אותה ינחו עודד מנשה ועדן הראל, אולי הזוג הכי מפתיע וחמוד בתעשיית הבידור. עודד ועדן משתמשים בכישורי ההנחיה הרבים שצברו לאורך השנים בתוכנית כשהם מתארחים בכל פעם בעיר אחרת בארץ ומחפשים את "הבשלן של העיר". מדובר על עוד תחרות בישול מבית היוצר של קשת אך כאן אין ספק כי ניתנת במה רחבה בהרבה למתמודדים בכל עיר להראות את כישורי הבישול הייחודיים שלהם.

נשאלת השאלה כמה תוכניות בישול אפשר כבר לראות והתשובה היא – המון. מי שאוהב בישול ומכיר את התחום יודע כי אין סוף לטריקים, טיפים ואפשרויות בהן ניתן להשתמש בעת בישול ולכן התוכנית מומלצת לכל מי שאוהב לבשל, לאפות ולהתנסות בסוגים חדשים של מזון.

מהם כללי התוכנית עושים שכונה ?

כללי התוכנית עושים שכונה הם פשוטים למדי, עודד ועדן מגיעים לערים שונות ברחבי הארץ, בכל עיר ישנם כמה מתמודדים אשר מבשלים מנה בתקציב של 100 שקלים. המנה הטובה ביותר תעניק את התואר "הבשלן של העיר" למי שעשה אותה.

המתמודדים יכולים להכין מנות ביתיות ולהציג את כישורי הבישול שלהם בפני השופטים פרנק אזולאי ודרור פינטו. בנוסף, בכל תוכנית יתארח מתמודד של התוכנית מאסטר שף כדי לתת את דעתו ולהוסיף מעט תבלון לתוכנית.

השופטים ייתנו את חוות דעתם על הבישולים השונים בתוכנית אך הדבר נעשה ברוח טובה וידידותית שלא בדומה לתוכניות הבישול האחרות בהן ההתמודדות מלווה בפחד מהדחה.

מדוע התוכנית עושים שכונה היא תוכנית שכדאי לראות ?

כשהתוכנית מאסטר שף עלתה לאוויר אנשים עוד לא ידעו עד כמה היא תצליח. כיום, לאחר שהתוכנית משודר ולה קהל מעריצים וצופים מושבעים לא מבוטל אנשים רבים מתחרטים שלא ניגשו לאודישנים. התכנית עושים שכונה נותנת במה לכל אותם אנשים שלא הספיקו או לא ידעו על התוכנית מאסטר שף, כאן הם יכולים להציג את המנות שלהם ולקבל חוות דעת מקצועית של חבר השופטים.

מדובר על תוכנית ברוח טובה וללא יותר מידי לחץ למרות התחרות עצמה. עודד ועדן מצליחים להלך קסם בכל מקום בו הם נמצאים ואין ספק כי הם הופכים את הנחיית התוכנית לכיף גדול ממנו נהנים גם המשתתפים וגם הצופים בבית.

בסוף כל תוכנית השף פרנק אזולאי מספק לצופים בבית על מסעדות ברחבי הארץ בהן ניתן לאכול מנות ייחודיות וטעימות במיוחד שאינן עולות על 50 שקלים.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.