מתקשרים רוחניים

מתקשרים, מאז ומעולם ולמעשה עד עצם היום הזה, היו מאוד מקובלים בחברה האנושית. גם בתרבות היהודית ישנם עדויות רבות לתקשורים ולכל מיני מעשי נסים. אזכורים רבים לכך אפשר למצוא בתנ"ך ובתלמוד, בספר הזוהר, בספרי חסידים כמו "מגדלים" ובעוד ספרים אחרים. מטרתם של התקשורים הייתה לסייע ללומדי תורה יהודית לקבל מידע נסתר מהעולם ומהקדוש ברוך הוא. גם היום אפשר למצוא רשימה ארוכה של ספרים בנושא התקשור הכוללים הדרכה מפורטת לכל מי שרוצה להתנסות בחוויית התקשור עם מתקשר רוחני מקצועי וגם לכל מי שרוצה בעצמו להפוך למתקשר. זה בהחלט אפשרי כי בסך הכל כל אדם נולד עם יכולת תקשור מולדת אלא שבמרוצת השנים היא מתנוונת מאי שימוש.


מתקשרים מקצועיים

מתקשרים רוחניים בדרך כלל עוסקים במגוון רב של תורות מיסטיות: קבלה יהודית, הילינג, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, גרפולוגיה, פתרון חלומות, קלפי טארוט, הסרת עין הרע וכד'. כי תקשור כשלעצמו יכול להתבצע במספר רב של דרכים ולאו דווקא על ידי כניסה לטראנס או מדיטציה. מרביתם של המומחים אף משלבים כמה תחומים יחד וכך למעשה מציעים פתרון נרחב יותר לבעיה: מפה אסטרולוגית יחד עם פתיחה בקלפים, בדיקת שם יחד עם ניקוי אנרגטי ופתיחת חסימות, הסרת עין הרע יחד עם קבלת ברכות וסגולות.


מתקשרים באינטרנט

כדי לפנות למתקשר רוחני מקצועי אפשר לבחור להיפגש איתו באופן פרונטאלי פנים אל פנים ואפשר לעשות את זה און ליין באינטרנט. בשנים האחרונות השירות מיסטיקנים ברשת (און ליין), ביניהם כמובן גם מתקשרים, זוכה לביקושים עצומים. אין צורך לצאת מהבית, לקבוע תור, להמתין, לנסוע וכו'. הכל נעשה באמצעות לחיצת כפותר בזמן אמת.


מתקשרים שרלטנים

לצד המתקשרים המקצועיים, המנוסים והאמינים, הפועלים היום גם לא מעט מתקשרים שרלטנים. כי היום זה מאוד קל לעבוד על האנשים, במיוחד אם זה באמצעות האינטרנט או כל מיני תכסיסים מודרניים אחרים. כשאתם פונים למתקשר בדקו אותו בשבע עיניים: את המוניטין שלו, שנות ותק ובמידת הצורך אל תתביישו ואל תתעצלו לשוחח באופן אישי עם הלקוחות הקודמים שלו על מנת לקבל המלצות.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.