מתקשרות

מתקשרות הן בעלות מקצוע אשר ניחנו ביכולות רוחניות העוזרות להן לתקשר עם גורמים הנמצאים מחוץ ליקום הפיזי. מתקשרות טובות במיוחד נוהגות לתקשר עם נשמות נפטרים או עם מלאכים כדי לשמוע עצה והנחייה עבור המטופלים שלהן. לצערנו, שוק המיסטיקה רווי בשרלטנים. במאמר זה נסקור בקצרה איך נוכל לבחור בעלי מקצוע מומחים, מיומנים וישרים.

מתקשרות

מתקשרות – איך נבחר את הטובות ביותר?

  • כדי להגיע אל תוצאות טובות בתקשור חשוב שייווצר קשר בין המטופל  והמטופלת. כדי שהמתקשר יצליח ליצור קשר ולקבל מענה נכון עליו להבין את נשמת המטופל היושב מולו. theater domain austin אם אתם מרגישים כי לא יצרתם קשר אישי וקרוב עם המתקשר, אל תבחרו בו.
  • חשוב לזכור כי המתקשר אינו אלוהים. הוא אינו קובע. הוא רק השליח שתפקידו להאיר את הדרך, להנחות ולייעץ. לכן אם המטפל נוקט בשפה אגרסיבית, מצווה עליכם מה לעשות, אינו מוכן לשמוע את דעתכם, אל תבחרו בו.
  • גם בתחום התקשור פועל הכלל כי לא תמיד היקר הוא הטוב ביותר. להפך, מתקשרות הן נשים רוחניות החיות בצניעות ואינן תאבות בצע. אם המתקשרת דורשת מחירים גבוהים ומופרזים, אל תבחרו בה.
  • אם אנו מכירים חברים או בני משפחה אשר נעזרו במתקשרות, מומלץ לבקש מהם המלצה על אודות המתקשרת. פנייה אל איש מקצוע בעקבות המלצות של לקוחות מרוצים מבטיחה, עד כמה שאפשר, כי אנו בוחרים איש מקצוע הגון ומיומן.

מתקשרות – לקוחות מספרים

דויד, איש עסקים מארצות הברית מספר כי חווה חוויה קשה מאוד בעקבות ביקור אצל מתקשרת. חברים ייעצו לי, מספר דויד, כי כדאי לי להתייעץ עם מתקשרות בעסקיי הענפים. פניתי אל מתקשרת, והיא טענה כי שותפי שנשאר  בארצות הברית, מנצל את היעדרותי וגונב ממני כספים רבים.

כששמעתי את הסיפור, ממשיך דויד בהתרגשות, נבהלתי, נכנסתי לחרדות והרגשתי נורא.   כאשר השותף לא ענה לי בטלפון, נכנסתי לחרדות וקיבלתי אירוע לבבי. למחרת בבוקר התברר כי סיפור הגנבה לא היה ולא נברא. את הלקח שלי למדתי, לעולם לא אפנה לאנשי מקצוע ללא המלצות ובירורים.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.