מתנדבים

כמו שאתם בוודאי יודעים – הרבה מאוד צרכים בעולם שלנו נענים רק על ידי מתנדבים

אם היינו חיים בעולם שבו לא היה צורך במתנדבים, לא היינו צריכים לכתוב את השורות האלה. אבל העולם שבו אנחנו חיים הוא עולם שבו יש מטרות רבות ושישנם צרכים רבים, שאלמלא הייתה עבודה התנדבותית שתומכת בהם לא היה ניתן לקיים אותם. עבודה התנדבותית היא חשובה ביותר עבור מגוון רחב מאוד של אוכלוסיות וצרכים, בין אם מדובר בהתנדבות עם אוכלוסיות חלשות, בין אם מדובר בהתנדבות עם בעלי מוגבלויות ובין אם מדובר בהתנדבות עם בעלי חיים – צריכים להבין מה המטרות החשובות שבשמן אתם רוצים לפעול, וצריכים להתחיל להתנדב.

מתנדבים עובדים עבור מטרות רבות ומגוונות, ונכיר בקצרה כמה מהן

מתנדבים הם נחוצים ביותר במגוון רחב מאוד של ארגונים ומטרות שזקוקים לכוח אדם שפועל מתוך תחושת שליחות ומחויבות ובלי מטרה של כסף. המטרות האלה יכולות להיות לדוגמה תמיכה בעניים, בקשישים בודדים או בפליטים – וכל הארגונים המתעסקים בתחומים אלה זקוקים בצורה נואשת להתנדבות נרחבת. גם עמותות של בעלי חיים זקוקות לכך במידה רבה מאוד, כאשר מדובר בהתנדבות שיש לה ערך עבור כל מי שחש חמלה כלפי בעלי החיים העזובים והאומללים בעמותות השונות. גם התנדבות עם בעלי מוגבלויות, עם נכים, ועוד אפשרויות רבות ומגוונות – כולן חשובות ביותר.

אם אתם רוצים להתנדב, אתם צריכים למצוא את המטרה החשובה עבורכם בהקשר זה

אנשים מהשורה לא צריכים הרבה מאוד בכדי להפוך למתנדבים – הם זקוקים למטרה חשובה שבשמה הם רוצים לפעול, והם זקוקים למסגרת שתאפשר להם לעשות זאת. כיום, המסגרות האלה הן רבות מאוד ולא קשה למצוא את המקום בו תוכלו להתחיל לשנות את העולם – דרך השינוי שתובילו בחלקת האלוהים הקטנה שלכם.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.