מרפאת שיניים

ללכת אל מרפאת שיניים עבור כתרים

באופן עקרוני, רוב האוכלוסייה הולכת אל מרפאת שיניים, כאשר היא חווה פגיעה שהיא רצינית למדי בתוך חלל הפה. אחת מהפגיעות שיכולות להיווצר, הן של שן אשר לא תהיה שלמה, או אפילו תהיה חסרה לחלוטין. הדבר יכול להתקיים עקב טיפול נרחב למדי של סתימה, או כמובן טיפול שורש. אולם, חשוב לדעת שכל עוד אתם הולכים אל מרפאת שיניים מקצועי, תוכלו גם להשלים את החסר – באמצעות כתר.

מהו הכתר?

אנשים רבים חושבים כי הכתרים הם כולם מצופי זהב או כסף, ונראים מאד מלאכותיים. בכל מה שנוגע אל מרפאת שיניים ישראלית מערבית ומודרנית, זה כמובן לא המצב. הכתרים שמושתלים היום, הם בעלי ציפוי חרסינה מיוחד. הדבר גורם לכך שהם למעשה נראים ממש כמו שיניים אמיתיות. אם תסתכלו על תמונות של אנשים עם כתרים מודרניים – תגלו כי בפועל אתם לא יכולים להבדיל מתי מדובר על שן אמיתית ומתי מדובר על כתר.

וממה הכתר מורכב?

כתרים שבהם עושים שימוש בתוך מרפאת שיניים מורכבים לרוב ממתכות אצילות. הדבר מבטיח שאם תלכו אל מרפאת שיניים כדי לעבור השתלה של כתר, הגוף שלכם לא יפתח אלרגיה לכתר (יש אנשים אשר אלרגיים למתכות שאינן אצילות). הכתרים שבהם עושים שימוש היום במרפאות בישראל הם גם חזקים במיוחד. הדבר גורם לכך שאפשר גם לעבור השתלת כתר בתוך מרפאת שיניים באזור השיניים הטוחנות האחוריות ,שאמורות להיות חזקות יותר באופן טבעי.

אז למי אפשר לפנות?

כל מרפאת שיניים בישראל מציעה היום הרכבה של כתרים ללקוחות שלה. עליכם לברר מראש על איזה כתרים מדובר, וממה הם מורכבים. באתרי האינטרנט אפשר להסתכל על עבודות השיקום של רופאי השיניים השונים, וכך לדעת האם כדאי לכם ללכת לטיפול במרפאה ספציפית. מעבר לכך, מאחר ומדובר בטיפול רפואי לכל דבר, ומכאן חשיבותו הגדולה, כדאי מאד לקבל המלצות ממטופלים אחרים אשר מטפלים במרפאות שיניים שונות, ויוכלו לספק לכם מידע אמין אודות התנהלות המרפאה, רמת צוות הרופאים שבה וכל מידע נוסף שחשוב לכם לקבל.

This entry was posted in בריאות הפה. Bookmark the permalink.