מיסטיקנים מומחים

הטיפול באמצעות הילינג אנרגטי

הילינג אנרגטי היא שיטת טיפול בה משתמשים מיסטיקנים מומחים, המבקשים להעביר אנרגיות מהם אל המטופלים וזו בעצם מהות הטיפול. כאשר מטפלים באמצעות הילינג אנרגטי, מתבצעת החלפה של אנרגיות והמטפל מעביר אנרגיות חיוביות וטובות באמצעות הידיים. מדובר בתהליך של איזון בין הגוף והנפש, אך ללא מגע וללא תרופות. המטפל מעביר את ידיו על אזורים בגוף המטופל במרחק קטן, רק באמצעות חמלה ואהבה ללא גבולות. מיסטיקנים מומחים רבים טוענים שהאהבה הבלתי נגמרת היא המנוע של מטפל הילינג.


מנגנון הפעולה של הילינג

מיסטיקנים גורסים כי בכל דבר ברחבי העולם קיימת אנרגיה המעצבת ומכילה ואף עוטפת. האנרגיה הברורה ביותר היא הגוף עצמו ולכל גוף יש את התדרים הקבועים, אולם ישנו מעטה של אנרגיות עדינות יותר אליהן רגיש המטפל, ההילר. את האנרגיות הללו יוצרים מרכיבים רבים כמו אמונות, מחשבות ואף רגשות, לכולם ההילר רגיש. גם האדם עצמו רגיש לאנרגיות הללו שכן הן אלה שיכולות להשפיע על מצבו הנפשי, הבריאותי ואף החברתי.


תפיסת האיזון של ההילינג האנרגטי

התפיסה הבסיסית ביותר של מי שעסק במיסטיקה בכלל ובהילינג אנרגטי בפרט הוא שהגוף שואף כל הזמן לחיות במצב של איזון ולכן באופן קבוע ורציף יש לשנות את התדרים השונים שקיימים בגוף, או לחילופין להסיר תדרים עודפים. הטיפול עצמו יכול להתבצע על ידי מגע או ללא מגע כלל והחשוב הוא שהאנרגיות עוברות מגוף המטפל לגוף המטופל דרך שבעה מרכזים עיקריים בגוף והן שבע הצ'קרות. שאיפתו של המטפל היא לאזן בין כל הצ'קרות ויצירת ההרמוניה ביניהן תוביל לאיזון הכללי של הגוף והנפש.


איכות הטיפול משתנה מאדם לאדם

החוויה העיקרית של הטיפול לא תמיד יכולה לבוא לדי ביטוי במילים, אם מי שעוברים זאת אצל מיסטיקנים מומחים לתחום יכולים לתאר זרמים קרים או חמים, צבעים מעניינים ואף זיכרונות שפתאום צפים ועולים מן החשיכה של ההדחקה. כל טיפול מתבצע בהתאם לקצב האישי של המטופל ובעדינות המרבית. האנרגיות חייבות לאזן ולא להפר את האיזון. שימוש בדיבור ליצירת זיכרונות חדשים בגוף ובנפש תמיד עוזר.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.