מוסך למשאיות

אודות מוסך  למשאיות

הוצאות שוטפות באחזקת משאית תלויות באופן ניכר בשימוש בחלקי חילוף איכותיים למשאית. מוסך למשאיות ראוי, ישתמש רק בחלקים איכותיים ומקוריים, ולא ינסה לפברק טיפול. עבור כל משאית, ישנן הוראות יצרן ספציפיות. כל אחת דורשת טיפול תקופתי. הטיפול התקופתי חשוב שיבוצע במסגרת מוסך למשאיות שהיו מוכר, מורשה ומכיר את הדגמים המסוימים של המשאית. שמירה והקפדה על הוראות היצרן על ידי מוסך למשאיות, יובילו להארכת חייה של המשאית, בשל שמירה על מצב מכאני טוב שלה. זאת לעומת מצב של חוסר הקפדה של אנשי צוות המוסך בזמן התיקון, מה שיביא לירידה במצב המכאני של כלי הרכב.

מוסך אמין

מהסיבות שצוינו קודם, יש לבחור מוסך למשאיות מקצועי, איכותי ואמין. ישנם מוסכים כאלו, המציעים שירות אחראי, אמין ומהיר לבעלי משאיות, במחיר משתלם ללקוחות ובסטנדרטים גבוהים למדי. מוסך למשאיות כזה יהיה בעל ציוד מודרני המאובזר במלואו, ומוכן לכל דרישה טכנית. מוסכים אלו – יהיו ברשותם חלפים מתאימים והם יציעו חלקים מחברות אמינות ומובילות בשוק הרכב העולמי. מוסך למשאיות – חשוב שיהיה מורשה ויתמחה בכל התחומים החשובים של: תחזוקה וטיפול שוטפים, שיפור ביצועים ותיקון משאיות מיצרנים שונים.

מקצוענות היא שם המשחק

מוסך למשאיות אמין יעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בעלי ניסיון של שנים בתחום הפחחות, מכונאות, חשמל, צבע, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה. מחלקות המוסך השונות יפעלו תוך שיתוף פעולה, שיאפשר מתן פתרון איכותי ומהיר לבעל המשאית. ראוי לבחור מוסך למשאיות הפועל בשקיפות מלאה, תוך שיתוף פעולה עם הלקוח, בכל שלבי הטיפול ברכב. אנשי המוסך יהיו מודעים לצורך בקבלת פיתרון איכותי ומהיר, כיוון שמדובר ברכב העבודה שלו, ובעצם – בפרנסתו.

ענייני בטיחות

מוסך למשאיות ראוי, יכיר בחשיבותה העליונה של בטיחות משאיות, שהרי הן גומעות מרחקים גדולים למדי, ובמשך שעות רבות. אין להתפשר על חלקי חילוף איכותיים למשאיות, אשר יספקו נהיגה בטוחה. ישנם מקרים רבים מדי של הרג נהגי משאיות, בשל אי-תקינות טכנית של הרכב, זאת מבלי להזכיר נזקים טכניים הנאמדים במיליוני שקלים. טיפול אמין יחסוך את כל אלו.

This entry was posted in רכב. Bookmark the permalink.