מגלה עתידות

לראות את העתיד

מי מאיתנו לא רוצה לדעת את העתיד שלו? לדעת עם מי הוא יתחתן, איפה יעבוד, כמה ילדים יהיו לו ועוד שאלות שההווה לא יכול לתת עליהן תשובות. כיום יש הרבה מאוד אנשים שעוסקים במלאכת חיזוי העתיד, יש קוראים בקפה, פותחים בקלפים ועוד שיטות רבות ומשונות שבעזרתן נוכל לדעת מה צופן לנו העתיד. בנוסף לכך ישנם אנשים המאמינים באסטרולוגיה ובחלומות כאירועים בהם ניתן לגלות את העתיד שלנו.

מגדת עתידות

מגלה עתידות – אמונה או אמת

הדעות על כך חלוקות. ישנם אנשים שמוכנים להישבע שכל מה שנאמר להם על ידי מגלה עתידות אכן התרחש ויש כאלה שאומרים שזה הכל סיפורי בדיות שמטרתם לעשוק את האנשים התמימים. למעשה, ממש כמו אמונה, כל אחד יכול לבחור האם ברצונו להאמין  בזה או לא. אחד הדברים השכיחים ביותר הוא העובדה שלא מעט אנשים הופתעו לגלות שהנבואות מתגשמות. זאת אומרת, שלמרות הסקפטיות הראשונית, יש אמת בתחום המיסטיקה ובתחום של ניבוי העתיד.

מגלה עתידות – אסטרולוגיה

הרבה אנשים טוענים שתחום האסטרולוגיה הינו תחום המגלה עתידות. הם מחכים לעיתון הסופ"ש על מנת להסתכל על התחזית האסטרולוגית שלהם בציפייה לראות מה מנבאים הכוכבים. ישנם אנשים לא מעטים שאינם מסתפקים רק בקריאת האסטרולוגיה אלא נעזרים באסטרולוג צמוד שעוזר להם לקבל החלטות חשובות לפי מפת הכוכבים באותו שבוע. אפשר אולי לצחוק על כך שאנשים מאמינים בכוכבים על מנת לראות את העתיד אולם בסופו של דבר מה שחשוב זה האם האנשים המאמינים באסטרולוגיה כמגלה עתידות מרוצים.

מגלה עתידות – חלומות

ישנם אנשים רבים המאמינים שדרך חלומות ניתן לגלות את העתיד. חלום הוא מגלה עתידות עוד מתקופת התנ"ך, למשל חלומו של יוסף ועוד. כמה פעמים קרה שחלמתם על משהו ומספר ימים אח"כ החלום התגשם? האם זה סתם צירוף מקרים? ייתכן שלעולם לא נדע אבל סביר להניח שמי שחושב שמדובר על צירופי מקרים או מזל ימשיך להאמין בזה גם בעתיד ומי שמאמין שהצירופי מקרים האלה אינם קורים סתם והיקום מכוון אותנו באמצעות סימנים כאלה או אחרים ימשים לראות בחלומות, אסטרולוגיה ועוד אמצעים לחזות את העתיד.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.