כסאות סטודנט

כסאות סטודנט, או כפי שהם גם מכונים – כסאות מחשב, אלה הם הרהיטים הנמצאים היום כמעט בכל מכללה או מוסד אקדמאי. בכסאות סטודנט משתמשים לא רק הסטודנטים, אלא גם ילדים בכל טווח הגילאים והוריהם. יתרה מכך, כסאות אלה נמצאים בשימוש גם במשרדים, בבתי עסקים, בחנויות שונות ומגוונות, בארגוניים ומוסדות ציבור.

למעשה, כסאות סטודנט נפוצים הרבה יותר ממה שאנו חושבים, זו הסיבה כי השוק גדוש היום במגוון כמעט אינסופי של כסאות, שמטרתם אחת – לשבת עליהם בנוח ולהפיק מקסימות תוצאה מהלימודים או מהעבודה.

כסאות סטודנט – לשבת כמו בהיי-טק

בעידן המחשבים, כאשר כמעט בכל בית בישראל נמצא מחשב או שניים, כולנו צריכים כסא מחשב נוח ויפה. כי הטכנולוגיה של הייצור השתכללה ללא הכר, המעצבים ממציאים דגמים שלא חלמנו עליהם קודם וחברות ההיי-טק נותנות את הטון המודרני ולא מפסיקות לעלות את הרף. בדיוק בגלל זה היום ניתן למצוא בשוק הרהיטים מבחר עשיר מאוד של כסאות סטודנט וכסאות מחשב למשרד, בהם משולב גם הפן העיצובי וגם הפן הבריאותי.

חלקם הגדול של כסאות אלה נמכרים במחירים די גבוהים, אך ניתן למצוא גם כסאות מחירים זולים יחסית. מה שחשוב, שלא תוותרו על האיכות ועל הנוחות, גם אם הכסא נראה היי-טקיסטי במיוחד.

כסאות סטודנט – שמירה על יציבה בריאה

כסאות סטודנט, בין אם הם משמשים אנשי עסקים או פקידים המבלים זמן רב במשרד מול המחשב ובין אם הם משמשים ילדים המכינים עליהם שיעורי בית, חייבים להיות נוחים ומתאימים לאותו האדם היושב עליהם.

כסאות אלה חייבים להתאים למבנה הגוף של האדם: גובהו ורוחבו וכן להתאים לסוג העבודה: גרפיקאי, פקידה, תלמיד וכן הלאה. זו הסיבה כי כסאות רגילים, כמו כסא מטבח, פוף, כסא בר וכו' לא מתאימים לעבודה מול מחשב. כי בסופו של דבר, תרגישו את התוצאות בגב ובעוד מקומות אחרים בגוף, שיקשו על תיפקודכם.

כסאות סטודנט – כיצד בוחרים כסא ?

כדי לבחור את כסא הסטודנט הטוב ביותר, חשוב לא להתפתות למחירים נמוכים, לא להתלהב יותר מידי מהעיצוב האלגנטי ולא לקנות כסא רק בגלל שהוא מצא חן בעיניו של הילד או הסטודנט. חשוב לשים לב למצב הכוונון של הכסא: גובה המושב, זווית משענת הגב, גובה הידיות, כמה רגליים יש לכסא והאם הוא מסתובב 360 מעלות, ללא קושי בתנועה, באיזה ריפוד מרופד הכסא: עמיד במים, דוחה כתמים ונוזלים, עור או חומרים טבעיים המונעים זיעה.

This entry was posted in כללי, רהיטים בריאים. Bookmark the permalink.