טיפולי שיניים

האמת היא שאיך שלא נסתכל על זה, הרי שאין כל עוררין על כך, כי כולנו זקוקים לטיפולי שיניים מתי שהוא במהלך שנות חיינו. יש מגוון רחב מאד של טיפולי שיניים אשר אנו משתמים בהם מעת לעת לאורך השנים בהתאם למצב השיניים שלנו בכל גיל וגיל ובהתאם לקדמה המביאה עימה טיפולים חדשניים. בעודנו ילדים אלה הן סתימות ועקירות, בשלב מאוחר יותר מדובר על ניקוי, הלבנה ועל טיפולי השתלות ובגיל השלישי אלה הם טיפולי שיניים הקשורים לתותבות. שיניים הוא אחד האיברים הנשחקים ביותר בגוף האדם ועל מנת לשמור על בריאות הפה, חשוב לבצע בזמן את טיפולי השיניים ההכרחיים ולא להמתין להרעת המצב שרק ייקר את עלותם של טיפולי השיניים ויגרום לסבל רב בגלל כאבים ובגללם היותם של טיפולי שיניים אלה מורכבים הרבה יותר מהטיפולים השוטפים.

טיפולי שיניים בתחום השתלות והשלמות

טיפולי שיניים בתחום השתלות מצריכים התמחות מצד הרופא וסובלנות מצד הפציינט, מכיוון שמדובר על הטיפולים המורכבים והארוכים ביותר. בזכות כך שהיום ניתן לבצע טיפולי שיניים מורכבים בהרדמה מלאה ובזכות שיטת העבודה החדשניתall on 4  שמאפשרת לרכז את כל הטיפולי בפעם אחת, השתלות שיניים הפכו להיות ידידותיים ומתאימים ליותר בני אדם. אם מדובר על שן או שתיים שבהן חסר חלק, מהיום לא צריך יותר לעקר אותן כמו פעם ולשתול שיניים תותבות. בזכות טיפולי שיניים שנקראים ציפויי קומפוזיט, ניתן בקלות לתקן כל נזק ולהחזיר לפה את המראה האסטטי בלי להיכנס לטיפולי ההשתלות.

הלבנה ותיקון נזקים

מכיוון שהיום ישנה חשיבות רבה מאוד לאסטטיקה של הפה, מלבד הטיפולים שנועדו על מנת לשמור על השיניים במצב בריא, קיימים גם טיפולים אסטטיים. לקבוצה זאת שייכים טיפולי הלבנה, ציפויים (חרסינה ולומיניריס) וטיפוליי יישור מתקדמים.

אחריות על טיפולי שיניים וביטוחים רפואיים מיוחדים

על מנת להוזיל את העלויות של טיפולי השיניים, חברות ביטוח המספקות ביטוחים רפואיים פרטיים מציעות גם ביטוחים עבור טיפולי שיניים. מכיוון שטיפולי השיניים נהיו מורכבים ויקרים יותר, רופאי שיניים מומחים מספקים לפציינטים ביטוח מלא על הטיפולים שבוצעו.

 

This entry was posted in בריאות הפה. Bookmark the permalink.