ורוד

לימוד של קלפי טארוט

רובינו שמענו על קלפי טארוט ועל השימוש שאנשים עושים בהם לשם קריאת העתיד או הכוונה לגבי שאלות שונות המציקות לנו בחיים וכדומה. אבל מהם אותם קלפים וכיצד משתמשים בהם? קלפי טארוט מגיעים בחבילה של 78 קלפים בסדרות שונות המבוססות על אותיות הכתב העברי, על נומרולוגיה, תורת הקבלה, שפת הגוף, אסטרולוגיה ותורות אזוטריות. כל קלף מתאר מצב משותף בו מתנסה האדם בתקופות שונות בחייו.

אתר ורוד הוא המקום ללמוד, לחוות ולקבל מידע אודות קלפי טארוט והשימוש בהם.


קלפי הטארוט ומשמעותם

הסדרה המשנית של הקלפים מכונה הארקנה הקטנה והיא כוללת 56 קלפים לפי ארבע סדרות המחולקות לפי ארבע היסודות של האסטרולוגיה: אדמה, אש, מים ואוויר.

  • קלפי האדמה מייצגים את סדרת המטבעות
  • קלפי האש מייצגים את סדרת המוטות
  • קלפי המים מייצגים את סדרת הגביעים
  • קלפי האוויר מייצגים את סדרת החרבות

כל סדרת קלפים כזו מופיעה בייצוג של מספרים מאחד (אס) ועד עשר, ולכל סדרה יש גם קלפי חצר מלכות המיוצגים על ידי נער, אביר מלכה ומלך. לכל סדרה ולכל מספר בסדרה או לקלפי המלכות יש משמעות שונה לגבי כל אחד.


למה משמשים קלפי טארוט

קלפי טארוט משמשים לניבוי או חיזוי העתיד ובמיוחד להכוונה וייעוץ להתפתחותו האישית של האדם, כל אחד בדרכו שלו. בכוחם של הקלפים לעזור ולשנות את חייו של האדם ולהראות לו נתיבים חדשים שלא חשב עליהם או שהתלבט לגביהם על מנת להציע לו דרך לחיים טובים ומאושרים יותר, או להצביע לו על הזדמנויות שונות, או להתריע בפני מכשולים העלולים לדרדר אותו לדרך קשה בחיים.

באתר ורוד תוכלו לגלות הכל אודות קלפי טארוט אשר מהווים כלי רב עוצמה. כיום נעשה שימוש נרחב בקלפים אלה לניתוח העתיד ולהבנת העבר על מנת להנגיש את האדם לחיים טובים ומאושרים יותר.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.