הקלטת שיחות

שיטות שונות של הקלטת שיחות

במסגרת פעילות של חברות וגופים שונים בארץ ובעולם הם נדרשים גם לשירותים של הקלטת שיחות לצרכים שונים פנים ארגוניים והן לצרכים אל מול הלקוח מעת לעת. מאחר וסוגים שונים של פעילות עסקית מצריכים הקלטת שיחות, וכמענה לצורך המיוחד הזה, קיימות היום כמה שיטות לביצוע הקלטת שיחות וניתן להתאים את השיטה על פי הצרכים של החברה יחסית בקלות ולנוחיות עובדי החברה המפעילים את השירות במהלך תפעול יום – יומי שוטף.

כך למשל, הקלטת שיחות אפשרית גם בשיחות אשר נעשות בטלפונים סלולאריים וגם בשיחות של הקווים הנייחים. אם זה לא מספיק, גם את שיחות סקייפ ניתן להקליט היום. אם זה מוקדי שירות או שיחות ועידה בעלות חשיבות רבה, אם זה למטרת שיפור איכות השירות או לשם תיעוד השיחות עם הלקוחות, הקלטת שיחות היא ללא כל צל של ספק פעולה חשובה.

הקלטת שיחות באמצעות מודם

הקלטת שיחות באמצעות מודם מצריכה שימוש בתוכנת טרמינל וחיוג באמצעות מודם. בנוסף, תצטרכו גם לחבר בין המודם למיקרופון. תוכנת פריקורדר תסייע לכם להקליט את כל השיחות היוצאות מהמחשב, אך שיטה זאת מיועדת לשימוש ביתי בעיקר ואינה מתאימה לשימוש עסקי.

הקלטת שיחות באמצעות מתאם טלפוני מיוחד

מתאם ההקלטה הוא מכשיר שמיועד על מנת לחבר בין מכשיר הטלפון למכשיר ההקלטה. הוא מאפשר שיטה זולה, פשוטה ויעילה ואינו עולה הרבה כסף. ניתן לרכוש מתאם כזה בחנויות אלקטרוניקה מתמחות והוא מתאים למי שאינו זקוק להקלטות של שיחות מרובות או למי שאינו משתמש בשירות של הקלטת שיחות באופן שוטף.

הקלטת שיחות מהדור החדש – מהטלפון ישירות למחשב

מכיוון שצרכי העסק שונים מהצרכים האישיים בשימוש בטלפון, פותחה שיטת הקלטה שונה המיועדת במיוחד להקלטת שיחות מרובות. בשיטה הזאת הבקרה היא קלה והקבצים המוקלטים נשמרים בתוך המחשב. מדובר על תוכנה אשר ניתן להתאים אותה לצרכי המשתמש והיא תספק את השליטה הדרושה בתהליך ההקלטה באמצעות תוכנת הפעלה פשוטה לשימוש. פתרונות הקלטת שיחות מקצועיות מיועדות לשימוש נרחב ובניית מאגר מיוחד בו ישמרו כל השיחות המוקלטות.

This entry was posted in מרכזיות. Bookmark the permalink.