הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי

מקור המילה "הורוסקופ" הוא מילה שמקורה בשפה היוונית. הורוסקופ הוא  תחזית של מזל הנמצאת בגלגל המזלות. אסטרולוגים בונים תחזית אסטרולוגית בהסתמך על תמונת מצב הכוכבים בשמים והשפעתם על כל מזל. הורוסקופ שאינו אישי לא תמיד מדויק, ולכן כדאי להתייחס אליו בהתאם.

הורוסקופ יומי

הורוסקופ – מה בין הורוסקופ יומי להורוסקופ כללי?

  • כשאנו באים לשרטט מפת הורוסקופ, אנו בודקים את מצב מפת הכוכבים במשך פרק זמן מסוים באמצעות פרטים מדויקים כגון: תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה. תחזית הורוסקופ יומי מנתחת את מפת הכוכבים ביחס למפת הלידה האישית שלנו – במהלך יום ספציפי. כך מקבלים תחזית אישית די מדויקת.
  • הורוסקופ כללי, לעומת הורוסקופ יומי לא מחושב על פי יום אחד, אלא במשך תקופה כללית יותר ולפרק זמן ממושך. בחישוב הורוסקופ מסוג זה לא נלקחים בחשבון פרטים אישיים וכל הגורמים השונים במפת הכוכבים.
  • הורוסקופ כללי אינו יכול לתת מענה לשאלות ולבעיות אישיות ופרטניות. ההורוסקופ הכללי ייתן מענה לתקופה כללית ולמגמות אפשריות. לעומתו, הורוסקופ יומי מכיל בתוכו פרטים מדויקים ביותר של בעל המפה האסטרולוגית ויכול לתת מענה לשאלות על נושאים ספציפיים כגון: האם לקבל החלטה מסוימת, האם להתחיל בעבודה מסוימת , על זוגיות מתאימה ועוד.

הורוסקופ יומי –  שיטות נוספות לחישוב

  • הורוסקופ יומי הוא כמו תחזית אסטרולוגית יומית. תחזית זו הניתנת לאדם מתבססת על תאריך הלידה שלו ועל המזל שלו. על ידי קריאת הורוסקופ יומי אנו יכולים לדעת מהם הנקודות החלשות שלנו, אנו יכולים לדעת איזה הזדמנויות נקרות לפנינו ומדוע כדאי לנו לנצל אותם. נוסף על כך נוכל ללמוד מההורוסקופ כיצד כדאי לנהוג במצבים מסוימים שבהם נתקל במהלך היום.
  • אסכולות עתיקות מאוד פיתחו שיטות נוספות לחישוב ההורוסקופ. שיטות אלו נועדו לפיתוח הורוסקופ אישי הנותן מענה לפרק זמן של כחצי שנה. שיטות אלו פועלות על פי משתנים שונים במפה האסטרולוגית בשילוב עם מפת הלידה של האדם . גם היום, בעידן המודרני אפשר למצוא אסטרולוגים מעטים הפועלים בשיטה זו.
This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.