ארונות אמבטיה

שיפוץ והחלפת ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד מן החדרים החשובים ביותר שיש בכל בית ובית ומשום כך מאוד חשוב לדאוג למראה שלו, וכמו כן לתפקוד טוב שלו בכל הקשור למתן מענה הולם לצרכים שלכם במהלך שגרת היום – יום. אם אתם עומדים בפני שיפוץ הדירה או הבית שלכם, אל תזניחו את חדר האמבטיה והפכו גם אותו למקום נוח, גדול ויפה יותר.

בשנים עברו התייחסו לחדרי האמבטיה כאל מקומות שאמורים לשמש אותנו לכמה דקות ביום ולצרכים מאד ספציפיים, ובהתאם נבנו חדרי הרחצה – קטנים וצפופים. כיום רוב האנשים מעוניינים בחדרי רחצה מרווחים ונוחים עם ארונות נגישים, בעיקר מכיוון שמגיעים לחדר זה הרבה יותר ממקלחת פעם ביום וציחצוח שיניים.

ארונות אמבטיה חדשים לחדר רחצה ישן

כאשר אתם משפצים את חדר האמבטיה הישן שלכם יהיה עליכם להחליף גם את ארונות האמבטיה יחד עם כל יתר האלמנטים במקום. שיפוץ חדר אמבטיה הוא בראש ובראשונה החלפת כל האביזרים הסניטריים ולאחר מכן החלפת ארונות אמבטיה בחדשים. שיפוץ חדר אמבטיה מזמין החלפת העיצוב כולו מאחר וגם הכיור, האסלה, האמבטיה עצמה וכיוצא באלה יוחלפו בכל מקרה של שיפוץ.

פתרונות חדישים למקומות קטנים

במסגרת שיפוץ חדר האמבטיה הישן שלכם תנסו להגדילו עד כמה שניתן, אבל במידה והדבר אינו מתאפשר ישנם פתרונות חדישים עבור התקנת ארונות אמבטיה שיהיו מאד חסכניים במקום ומאד גדולים ביכולת האחסון שלהם. כדי להגיע לרמה המקסימלית של אחסון אסתטי בחדר הרחצה תצטרכו להביא את הנגר שיבנה לכם ארונות אמבטיה מותאמים בדיוק לחלל שלכם ושיחד עם המעצב ימצא את הפתרונות הטובים ביותר מבלי להפוך את חדר האמבטיה לצפוף יתר על המידה.

ארונות אמבטיה לכל תקציב

כאשר אתם משפצים את חדר האמבטיה הישן שלכם ומעוניינים להחליף גם ארונות אמבטיה אתם עשויים להכנס להוצאה לא קטנה, אבל עליכם לדעת כי לא כל התקנת ארונות אמבטיה צריכה להסתכם במחירים מאד גבוהים וניתן למצוא חומרים טובים ועמידים שלא יהיו מאד יקרים ולהצליח לעמוד בתקציב השיפוץ בלי לקחת הלוואה נוספת בבנק.

This entry was posted in עיצובים, רהיטים בריאים. Bookmark the permalink.