אמא אדמה

טיפול טבעי בנשירת שיער

אתם מחפשים מקור אמין ביותר ומקצועי במיוחד, אשר ממנו תוכלו לדלות מידע חיוני ומשמעותי אודות אלמנטים רוחניים כאלה ואחרים? אם, כן, תשמחו וודאי לדעת כי הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ביותר עבורכם. הגעתם אל אתר אמא אדמה אשר יספק לכם מענה מושלם בתחומים ייחודיים אלה.

אמא אדמה הוא אתר המאפשר לכם גישה לכל הנושאים הרוחניים או אלה המחברים בין גוף לנפש. אם כן, אמא אדמה חושף אתכם לחיבור מיוחד בין רפואה משלימה ותיאוריות מתחומים שונים הקשורים לבריאות הגוף והנפש שלכם. כיום ידועה כי לכל מחלה יש גם אופן טיפול טבעי ולא תמיד צריך לרוץ לטיפול התרופתי המקובל. אמא אדמה עוזר לכם להתכוונן נכון ומציע לכם אין ספור אלטרנטיבות לטיפולים אלה. לדוגמה: טיפול טבעי בנשירת שיער.

צמיחה ונשירה של שיער

השער שלנו גדל בממוצע 1.3 ס"מ בחודש ובאופן טבעי אנו מאבדים בין 50 עד 100 שערות  מידי יום. בקיץ צומח השיער מהר יותר בגלל החום שמזרז את צמיחתו והגורם העיקרי לנשירת שיער והתקרחות הם תורשה והורמונים. אפשר לומר שהגורם השני בחשיבותו לאחר התורשה הוא חוסר איזון הורמונאלי.

עצירה אפשרית או האטת קצב הנשירה

מכיוון שאת התורשה אי אפשר לשנות נותר דבר אחד לעשות: לשנות את האיזון ההורמונאלי בגוף על מנת להאט את קצב נשירת השיער עד לעצירה חלקית שלו. יש הלוקחים הורמונים מסויימים כדי לאזן את הגוף ורואים בכך ברכה מסויימת בעצירת נשירת השיער ובמיוחד נשים שעוברות שינויים הורמונאלים בעקבות הריון, גיל המעבר וכדומה.

טיפול טבעי לתופעה

כדי לדעת אודות הטיפול הטבעי האפשרי בתופעת נשירת השיער תוכלו להיעזר באתר אמא אדמה, אתר המכיל מידע רב אודות תחום זה ותחומים מקבילים לו בכל הנוגע לרפואה טבעית וטיפולים טבעיים הקשורים בתזונה  נכונה, באורח חיים נכון ובשימוש של תכשירים טבעיים להקלת מצוקות גופניות רבות. אמא אדמה יסייע בכל שאלה שיש לכם בתחומים אלה ויעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המומחים בנושאים אלה ואחרים כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר בכל תחום.

This entry was posted in בריאות, טיפולים, מיסטיקה. Bookmark the permalink.