אבנים וקריסטלים

אבנים וקריסטלים – מתי הם הפכו להיות חלק כל כך מרכזי בחיי רבים ?

אבנים וקריסטלים הם חלק מסמליהם של חודשי השנה ולכן גם משפיעים על המזלות כבר מאות שנים. ניתן להתאים את האבנים על פי המזלות שכן אבן מסוימת מזדהה יותר עם מזל עקרב כמו שאבן אחרת מזדהה יותר עם הקשת. בצורה כזו בן כל מזל יכול לדעת איזו אבן היא המתאימה למזלו והתאמת האבן לאדם יכולה לסייע לו באופנים רבים.

אנשים מייחסים לאבנים וקריסטלים סגולות מרפא, כוחות ויכולת לשנות את מצב הרוח לטובה או לרעה.

מה חשוב לדעת על אבנים וקריסטלים ?

בחירת אבנים וקריסטלים מחייבת בחינה מעמיקה אל נבכי הנפש וזאת כדי לקלוע לאבן שתסייע לכם בצורה הטובה ביותר, זאת על אף שהדבר נראה פשוט ממבט ראשון.

כאשר אנו נמצאים בצמתי דרכים בחיינו ואנו מבקשים לעשות שימוש בשיטות שונות על מנת למצוא פתרונות, אנו עשויים לעשות גם טעויות, ולכן, בעת בחירת אבנים וקריסטלים רצוי לבחון לעומק מה בדיוק אנחנו מחפשים. האם אנו מעוניינים באהבה, האם אנו מעוניינים בתיקון מצב מסוים בחיינו, האם אנו מעוניינים בפרנסה וכדומה.

יש להתמקד באותו נושא בעת בחירת האבן או הקריסטל שכן פעמים רבות הדבר מסייע במציאת האבן הנכונה. אחרים יאמרו שהדבר הפשוט ביותר שיש לעשות הוא להחזיק באבנים שונות בידיים ולבחור אבן שעושה לנו הרגשה טובה, אנו נמשכים אל אבן מסוימת ללא שנדע מדוע ובדרך כלל זוהי התשובה לחיפוש האבן המתאימה.

עוד קצת מידע שיעזור לכם למצוא אבנים וקריסטלים שמתאימים לכם :

דרך נהדרת למציאת אבנים וקריסטלים היא באמצעות צבעיהם. עליכם לחשוב על הצבעים אותם אתם אוהבים ולהתרכז במשמעות הצבע. גם בשלב זה רצוי שתתרכזו בנושא שהביא אתכם לבחור באבנים וקריסטלים מראש, שאלו את עצמכם גם מהם הצבעים האהובים עליכם והאם צבעים אלו משפיעים על מצב רוחכם הרגיל.

בררו מה אותו צבע מסמל ובחנו לעומק את המשמעות של אותו סמל. אם למשל הצבע מסמל אפלוליות או אובן שמחת החיים עליכם לפעול בנושא, אם הצבע מסמל שמחה אך בתוככם אתם חשים עצובים יהיה מומלץ לכם לבחון נושא זה בשנית.

כדאי לקרוא חומרים קודם לבחירת אבנים, שכן אבנים וקריסטלים יכולים לעשות נפלאות בחייכם אך רק אם תרכשו אותם נכונה, נסו למצוא אתרים מתמחים בתחום ואף להתייעץ עם אנשים שמבינים ועוסקים בתחום.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.