קמפינג בדרום

קמפינג בדרום לאוהבי השטח

אנשים, זוגות או משפחות שאוהבים את חיי השטח בחופשות שלהם ימצאו בדרום הארץ אפשרויות רבות לקמפינג ולחופשות שטח מדהימות. אם יש לכם רכב שטח ואתם אוהבים לצאת לטיולי שטח תוכלו לשלב זאת עם קמפינג במקומות שונים שמהם תוכלו לצאת לטיולים האהובים עליכם בכל רחבי הדרום. אתרים לקמפינג ניתן למצוא בערד, בים המלח ובעוד מקומות שונים .

קמפינג בדרום – בצל אוהלי הבדואים

אחת מהצורות האהובות על מטילי השטח להקים מחנה קמפינג היא בתוך מאהל בדואי לאירוח נופשים. כאן יש כמה ייתרונות בולטים. במקום מחובר לחשמל ותוכלו לחבר את האוהל או הקרוון שלכם לחשמל ללא בעיות. במקום יש שירותים ומתקני רחצה לכלים. במקום תמצאו צל של עצי תמר גבוהים וגם מים זורמים. אתם יכולים לנטוע את הקמפינג שלכם במקום זה וליהנות גם מחיי שטח וגם מכמה אביזרי נוחות שיעשו לכם את החופשה יותר נעימה .

קמפינג ליד ים המלח

ליד ים המלח תוכלו למצוא מקומות לקמפינג המסודרים לחניית לילה שבהם מותקנת תאורה ויש שירותים ומקלחות מסודרים. במקום יש בר ומסעדה והכניסה היא בתשלום עבור החנייה. קמפינג באיזור ים המלח מאפשר לכם להיות במקום מרכזי באיזור שממנו תוכלו להגיע לכל מקומות המרפא שאתם מעוניינים בהם ללא כל בעייה. קמפינג בים המלח נחשב לחוייה מיוחדת במינה במיוחד בעונות המעבר של הסתיו והאביב.

קמפינג בערד

חובבי הקמפינג כבר מזמן גילו את ערד. בעיר דרומית זו יש מתקנים לחובבי הקמפינג המאפשרים לינה והתמקמות ללילה. במקום מנגלים לשירות עצמי, שירותים ומקלחות חמות וגם אופציה לשכירת מזרונים, הכניסה לפארק הקמפינג מותנית בתשלום. קמפינג בערד קרוב לפארק ערד ותל ערד והנסיעה ממנו לים המלח קצרה. ניתן להגיע גם למצדה דרך ערד ולעלות לאתר ההיסטורי המרשים שבמקום .

אם עשינו לכם חשק לטיול קמפינג בדרום, כנראה שאתם אנשים של חוויות טבע ויכולים להפיק את המירב מחופשה מסוג זה. זה הזמן לברר פרטים נוספים באתרי הקמפינג השונים ולבחור את המתחם המתאים לכם מכל לשהות נעימה ומיוחדת.

This entry was posted in trips & tours. Bookmark the permalink.