קלפי טארוט

קלפי הטארוט – מהיכן הם הגיעו

קלפי הטארוט הם קלפים שבעזרתם ניתן לייעץ לאנשים על דרכי אופיים, דרכי פעולתם בהווה, ויש הגורסים שגם בעתיד, לפי המאמינים במיסטיקה. בזמן קריאה בקלפי הטארוט, אנו יכולים לראות מהם העכבות בחייו של האדם, ממה הוא חושש ומדוע הוא לא מצליח להתקדם בחייו, ותוך כדי כך לתת לו את המידע הדרוש איך בכל זאת להגיע ליעדיו.

קלפי טארוט

חפיסת קלפי טארוט מונה כ- 78 קלפים, ולכל אחד מהם יש נושא, משמעות וכינוי, כמו קלף "השוטה", "הקוסם", קלף "הנאהבים", ועוד. קלפי הטארוט מחולקים לארבעה בתים – מטות (מסמלים את יסוד האש), מטבעות (מסמלים את יסוד האדמה) , גביעים (מסמלים את יסוד המים) וחרבות (מסמלים את יסוד האוויר). theater domain austin מקורם של קלפי הטארוט הם ככל הנראה בתקופת ימי הביניים באירופה, בסביבות המאה ה-14, כשצרפת הייתה המרכז הגדול ביותר בו השתמשו בקלפים.

קלפי טארוט – סוגים שונים

ישנם סוגים שונים של קלפי טארוט בהם משתמשים בעולם. סוגי הקלפים הם: קלפי הטארוט הקלאסיים, קלפי זן טארוט של אושו, הקלפים האנגליים, וקלפי ספיראל טארוט.  הקלפים שונים בעיקר בחזותם, ומשרתים את אותה המטרה בסופו של דבר – ייעוץ וחיזוי אופי האדם ונתיב גורלו, ולכן אין חשיבות מכרעת לאיזה סוג חפיסה בוחרים.

בחירת חפיסת קלפים נעשית באופן אישי לכל אחד המעוניין להיכנס לתחום קריאה בקלפי טארוט, והבחירה נעשית לפי מה שהאדם חושב שמתאים לו, ולמה שהוא מתחבר יותר במבחינה אינטואטיבית, וזה הדבר החשוב ביותר.

קלפי טארוט – גם אתם יכולים

קריאה וניתוח בקלפי טארוט הוא תחום נרכש לכל אחד, וניתן ללמוד אותו באופן עצמאי או דרך קורסים המיועדים ללימוד תורת הקלפים. ניתן לעשות קורסים כאלו דרך עשרות מרכזים הפתוחים בארץ על ידי אנשים העוסקים בתחום שנים רבות, והם מדריכים את התלמידים בסודות המקצוע.

ההבנה והלימוד בקלפי הטארוט לוקחים זמן, וכמו בכל מקצוע, צריכים "להשתפשף" על מנת להגיע לרמה גבוהה של הבנת הקלפים, והבנה מה משמעותו של כל קלף בחפיסה ומה הוא מסמל.

פתיחת קלפים

בתחום קלפי הטארוט ישנם סוגים רבים של פתיחות קלפים. חלקן פשוטות וחלקן מורכבות יותר, זאת אומרת, חלקן משתמשות בקלפים בודדים (אפילו קלף אחד) וחלקן משתמשות בהרבה קלפים, תלוי בסוג השאלה שאנחנו רוצים לקבל תשובה עלייה. פתיחות הקלפים ניתנות ללמידה, והמורכבות שבהן בנויות בשלבים, כך שלאט לאט מתגלה הפתרון לשאלה, חלקי הפאזל מתחברים יחדיו, והמצב מתבהר.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.