צימרים רומנטיים

כל מה שרציתם לדעת על שכירת צימרים רומנטיים בצפון:

החופשה הישראלית האולטימטיבית הוחלפה כבר לפני עשור בנופש בצימרים בצפון ומאז ועד היום תחום זה התפתח רבות. כיום בעלי הצימרים עושים כל שביכולתם כדי למשוך את קהל הנופשים ולכן אנחנו יכולים לראות סוגים רבים כל כך של צימרים.

הצימרים המבוקשים ביותר הם צימרים רומנטיים, אלו הם הצימרים בהם הכול רך ומותאם ונוח לשימוש, אלו הם גם הצימרים המתאימים ביותר לזוגות אוהבים. בעלי הצימרים מגדילים ומוסיפים לצימרים שירותים רבים נוספים והופכים את השהות במקום למפנקת במיוחד.

צימרים רומנטיים

מה כוללים צימרים רומנטיים?

צימרים רומנטיים כוללים בדרך כלל כל מה שזוגות צריכים כדי להעביר סוף שבוע מבודד. בדרך כלל יש בצימר מטבחון קטן ובו מקרר קטן בו ניתן לשמור אוכל, מיקרוגל, קומקום חשמלי ופינת אוכל קטנה. סלון בו יש ספה זוגית נוחה ומפנקת במיוחד, טלוויזיה בלוויין או בכבלים ומכשיר די וי די. חדר שינה ובו מיטה גדולה ומפנקת, ג'קוזי, מקלחת ושירותים נקיים, מרפסת ובה פינת ישיבה, מנגל וערסל ובצימרים המפנקים במיוחד תוכלו למצוא גם בריכה.

יש צימרים רומנטיים מותאמים לזוגות בלבד, הם מבודדים במיוחד ומרוחקים מכל מקור רעש  ויש צימרים מאוחדים עם צימרים אחרים, לרוב מדובר על צימרים לזוגות בלבד אך רצוי לברר נושא זה מראש.

כיצד יש לבחור צימרים רומנטיים?

בחירת צימרים רומנטיים צריכה להתבצע לאחר בירור מעמיק לגבי סוג הצימר, המיקום שלו, הציוד שבו והסביבה שלו. אנו יכולים לראות כי אנשים רבים אשר מעוניינים לנפוש בצימר מבודד דווקא מחפשים צימר בו אין טלוויזיה או כל הפרעה אחרת ומצד שני יש אנשים אשר בוחרים בצימר בו כל השכלולים והציוד הביתי.

מבחינת סוג הצימר יש לשים לב האם הצימר מתאים לכם מבחינת גודלו והאם הוא יכול להתאים לכם מבחינת סוג החופשה אותה אתם מתכננים. פעמים רבות אנו יכולים לראות כי הורים בוחרים לא לצאת לחופשה משום שהם לא מוצאים צימר שיכול להתאים מבחינת הגודל אך כיום ישנם צימרים משפחתיים רומנטיים במיוחד בהם מקום מותאם להורים ולילדים גם כן. ניתן לראות כי חלקם אף מחולקים לקומות אך יש לקחת בחשבון כי הם יקרים בהרבה מהצימרים הרגילים.

אם חשוב לכם להיות בצימר קרוב לאטרקציות או מסעדות או אפילו לכנרת רצוי שתבחרו אחד כזה. רצוי לערוך השוואת מחירים בין הצימרים השונים ולבחון את התוספות השונות בהם.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.