פנג שואי

פנג שואי הנה תורה סינית עתיקה אשר הגיעה אל המערב בשני העשורים האחרונים וכבשה את עולם העיצוב. מדובר על תורה שכמו שהיא פשוטה – כך היא גם יעילה. על פי תורת פנג שואי הבית שלנו והסביבה בה אנו נמצאים מושפעת מאנרגיית הצ'י (אנרגיית החיים). אנרגיה זו נכנס לבית שלנו דרך הפתחים השונים של הבית ומשפיעה עליו. על פי תורת הפנג שואי אנרגיה זו משפיעה עלינו בכל פן בחיינו לרבות הקריירה, המשפחה, הזוגיות ותחושת הערך העצמי שלנו.

עם זאת, לא מדובר רק בשמירה על כך שפתחי החלונות והדלתות לא יהיו מכוסים, אנרגיית הצ'י יכולה להשפיע גם לרעה כאשר היא חזקה מידי. תורת הפנג שואי מתפרשת על פני נושאים רבים ומגוונים ולכל אחד השפעה אחרת על אורח חיינו.

כיצד פנג שואי יכול להשפיע על חיינו ?

תורת הפנג שואי יכולה להשפיע על חיינו באופנים רבים וזאת משום שכשאנחנו נמצאים בחלל מסוים זמן מה, האנרגיה בו משפיעה עלינו באופן ישיר. אם האנרגיה בבית לא תזרום בסופו של דבר היא תשליך על חיי הדרים בבית ולהפך.

כאשר אנו מדברים על פנג שואי אנו למעשה מדברים על אנרגיות. תורה זו מתבססת על האמונה כי המים והרוח הם אלו אשר משפיעים על חיינו. כאשר אנו מדברים על המים אנו למעשה מדברים על הכוחות הנראים וכאשר אנו מדברים על הרוח אנו מדברים על הכוחות שאינם נראים. כאשר כל אלו פועלים יחד ניתן לקבל אנרגיית צ'י חיובית.

ראוי לציין כי פנג שואי אינה תורה לבתים של עשירים בלבד אלא תורה שמשמשת כיום עסקים רבים, אדריכלים, משרדים, דירות ובתים פרטיים וכל מבנה ציבורי בו שוהים אנשים.

כיצד יש לעשות שימוש בתורת פנג שואי ?

בראש ובראשונה ניתן לקרוא חומר על תורת פנג שואי ולהבין מהו הבסיס שמאחורי תורה זו. שינויים קטנים במיוחד יכולים להניב תוצאות כבירות ולכן מומלץ לכל אחד ואחת ללמוד את התחום בצורה כל שהיא.

אם אינכם מעוניינים ללמוד את התחום לעומק ואם אתם בעצמכם לא מבינים בו, תוכלו לשכור את שירותיו של מעצב פנים אשר מתמחה בתחום זה. מומלץ מאוד לשכור את שירותיו בטרם המעבר לדירה ואם מדובר בבית לבנייה אז לפני בניית הבית אך אם מדובר בדירה בנויה אז זה גם בסדר. כמו כן, לפני רכישת רהיטים מאוד מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום שכן רהיט יכול לשנות את פני הבית מן הקצה אל הקצה.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.