פירנאים ספרד

פירנאים ספרד – גג העולם, או כמעט

למבקשים טיול באמת אחר, וחשיפה לאחד המקומות היפים והמרשימים בעולם, עם שפע של טבע בלתי נתפס, נופים בלתי נתפסים עוד יותר, ותחושה כאילו רק אתם נותרתם בעולם, מציעים הפירנאים חוויה עוצרת נשימה, המתחילה לאחר ארבע שעות טיסה בלבד מהארץ, ופותחת שערים לסוג של גן עדן. פירנאים ספרד – אי אפשר לגרוע מהיופי הזה.

אהבה ממבט ראשון

שרשרת הרים המחברת בין חצי האי האיברי לאירופה, מתחילה בספרד ומסתיימת בצרפת היא למעשה מה שמכונה הפירנאים. רכס עצום בגודלו זה, שלא נתפס כי הוא נמצא בליבה של אירופה, מעוטר כולו בנוף בתולי ופראי, פסגות לבנות תמידית מהשלג שנערם עליהן, מעברים צרים בין ההרים, תרבות מקומית של הכפרים המשובצים כציור בתוך הנוף הזה, עם פולקלור שפה ומסורת ייחודית וסגנון חיים נבדל ואחר. כאמור, כל היופי הזה מחכה לכם ממש בטבורה של אירופה המודרנית, ולא מצריך מכם טיסה ארוכה מדי.

הכינו את הממחטות

הדרכים המומלצות לתור את הפירנאים הן רגלית או באמצעות ג"יפים. רק בדרך זו ניתן להגיע למקומות שרכב רגיל לא יצליח להגיע אליהם, וגם אם תבצעו טיול בג"יפ, ישנם casino online מקומות בהם תצטרכו לרדת ממנו ולהגיע רגלית אל האתר. כל הסיור בפירנאים מרגיש כאילו נכנסתם למכונת זמן, וחזרתם מאות בשנים אחרוה, לעידן בו הטבע שלט, ובגדול. עבור מי שמחפש נופים פראיים ונוסטלגיה אירופאית מימי הביניים מדובר ביעד מושלם: פירנאים ספרד.

חוויה

טיול ברכס הפירנאים חושף את המטיילים לתרבות הכפרים באזור, חלקם עוד מתקופת ימי הביניים, מצויירים להפליא. בכפרים אלו ניתן לסייר בים סמטאות הסטוריות בנות אלפי שנים, גשרים עשויים אבן ישנה, צריחי כנסיות עתיקות, וכל זאת עטוף בטבע בדמות הרים, נחלים מכל עבר וירוק עד.

הטיול מאפשר נגיעה במגוון אטרקציות של טבע, ביקור בשמורות הטבע היפות אולי בעולם כולו, עמקים שדומה כי שורטטו במכחול, מפלים שעוצמה כשלהם עוד לא חוויתם, וטבע במלוא הדרו.

אם אתם מעוניינים בטיול שונה, מיוחד ושיותיר אתכם עם טעם של עוד ועוד, אין ספק שאזור הפירנאים הוא המקום הבא שתרצו לטייל בו.

This entry was posted in טיולים וחוויות. Bookmark the permalink.