ניתוח טכני

ניתוח טכני – לקבלת החלטות טובות יותר בשוק ההון

רבים משקיעים בבורסה ורבים אחרים עושים זאת בעקיפין. אנשים רבים משקיעים את כספם בבורסה לניירות ערך והם לא מהמרים כפייתיים כפי שחלק מן הציבור חושב. משקיעים בבורסה אינם מהמרים יותר מכל אחד אחר והם מעוניינים להרוויח כמו כל אחד אחר. אם ההשקעה בבורסה היתה כל כך מסוכנת ולא יציבה לא היו כל כך הרבה אנשים נכנסים לתחום זה. אחד הכלים הטובים לקבלת החלטות מושכלות הוא ניתוח טכני.

ניתוח טכני מבדיל בין המשקיעים

רבים הנכנסים לשוק ניירות הערך ומשקיעים בבורסה אינם מודעים כלל לכלי הזה העומד לרשותם הנקרא ניתוח טכני. בבורסה למזל אין כניסה פרט לימים מיוחדים. אנשים שסומכים על הרגשת הבטן שלהם או על המזל כנראה שאינם מודעים כלל לתחום בו הם משקיעים. כך מפסידים בבורסה ולא מרוויחים. ניתוח טכני של המניות ושל אגרות החוב בישראל מסייע למשקיע רבות בקבלת החלטות נבונות, פיזור ההשקעה שלו והימנעות מסיכונים מיותרים.

ניתוח טכני – לפיענוח ההשקעות שלכם

ניתוח טכני היא שיטה מסויימת שבה מנתחים את מחירי המניה בעבר בשילוב עם נפח המסחר בכוונה לגלות את מגמות השוק העתידיות. ניתוח טכני עוזר למשקיע בפיענוח ההשקעה שלו ובאמצעות תוכנת מחשב משוכללת ניתן להציג בפני המשקיע את ההיסטוריה של המניה, מידע אודות המניה, וכל אינפורמציה אחרת בנוגע למניה ולסביבתה על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.

משקיע נבון משקיע בתוכנת ניתוח טכני

כיום כמעט ואין אפשרות לזוז בבורסה ללא כלים ש ניתוח טכני. לא תמיד ניתוח טכני מספיק כדי לקבל החלטות נכונות אבל אין ספק כי כלי זה עוזר מאד. אם ניתוח טכני היה תמיד צודק הרי שכולם היו מרוויחים כל הזמן, וכידוע המצב לא כך. לכן מוטב להצטייד בכלים לניתוח טכני ולשעת שזה עוזר, אבל לא להסתמך אך ורק על זה.

This entry was posted in שוק ההון. Bookmark the permalink.