מתנפחים

מתנפחים לכל אירוע עם ילדים, מתבגרים ואפילו לבוגרים

כיום, חלק מהנושאים בהם מטפלים לקראת הפקת אירוע כל שהוא הוא נושא האטרקציות. אין אירוע שמכבד את עצמו שלא ידאג לכלול בתוכו אטרקציות מלהיבות שישאירו לאורחים טעם של עוד הרבה אחרי שיסתיים האירוע. אחת האטרקציות המובילות כיום בתחום האירועים היא מתקני מתנפחים.

מתנפחים הם מתקני פעילות לילדים שעוצבו במיוחד, כדי להפעיל אותם באירועים שונים מעבר לתכנים הרגילים של האירוע. אם אתם מתכננים מסיבת סוף שנה לכיתה של הילדים שלכם, ניתן להזמין מתנפחים שונים שישתלבו עם המסכת החגיגית והערכית שיכינו הילדים לצורך האירוע. בתום החלק הרישמי של האירוע וחלוקת התעודות או המופע של הילדים, יוכלו הילדים של הכיתה ליהנות ממגוון עצום של פעילות בראש כייפי בעזרת מתקנים מתנפחים לכל אירוע.

מתקני מתנפחים במגוון גדלים וסוגים

כשחושבים על מתנפחים, יש להבין כי ישנם סוגים רבים ומגוונים של מתנפחים. ישנם מתנפחים ענקיים שמיועדים למקומות פתוחים וגדולים וישנם מתנפחים קטנים שניתן להכניס לתוך מבנה מקורה בימות החורף הגשומים. יש מתקנים שיכולים להכיל מספר גדול של ילדים, ויש מתקנים שמיועדים למספר מצומצם של ילדים בזמן נתון. הכל תלוי בצורך שלכם ובגודל האירוע מבחינת מספר הילדים ובמקום במיועד.

מתנפחים – לא רק לילדים קטנים

אם עד עכשיו דיברנו על ילדים, הרי שחשוב לדעת כי מתנפחים הם עולם שלם גם למתבגרים וגם למבוגרים. יש מתנפחים אתגריים למבוגרים כגון זירת איגרוף, טיפוס על קיר ענק, גלדיאטור, ריצת בנג'י וכדומה ויש מתנפחים המיועדים לשעשועי מים שונים על גבי מדשאות או בתוך בריכות. במילים אחרות, לכל גיל המתנפחים שלו וניתן להזמין מתנפחים לכל אירוע ולכל הגילאים.

מתנפחים עם מים למדשאות

סוג זה של מתנפחים הוא פופולרי במיוחד למסיבות כיתה, או גני ילדים ואפילו למסיבות בר מצווה ומסיבות יום הולדת שעורכים במקומות פתוחים וגדולים. מתנפחי מים למדשאות מאפשרים לילדים או לבני הנוער ליהנות מיום רטוב ומשעשע במהלך האירוע שלכם. המתקנים הגדולים מתאפיינים במגוון רחב של סוגים כמו מגלשת ענק, מגלשת קצף, מגלשת הוריקן וכדומה.

This entry was posted in אטרקציות ואירועים. Bookmark the permalink.