איך בנויות מרכזיות טלפון לעסקים ?

בעיקרון, אין סוג אחד של מרכזיה אחת אשר אתם יכולים לבחור ממנה. כיום יש מגוון רחב מאד של מרכזיות טלפון לעסקים מסוגים שונים. יש מרכזיות אשר הן בכלל מבוססות תקשורת IP. יש מרכזיות "ענן" אשר בהן המרכזייה הראשית לא יושבת בבית העסק עצמו, אלא זהו מעין שירות חיצוני הניתן על ידי חברת תקשורת כאלה ואחרות כחלק מסל שירותים שהן מציעות לבתי עסק. כמו כן, כמובן שיש מרכזיות אשר יודעות לעבוד עם VOIP. במילים אחרות, האפשרויות הן מגוונות מאד. אז איך יודעים במה לבחור לעסק שלכם?
למידע נוסף על מרכזיות לחץ כאן.

בוחרים לפי סוג העסק

ראשית, עליכם לבחור מרכזיות טלפון לעסקים שלכם, לפי סוג העסק עצמו. יש הבדל גדול ומשמעותי מאד בין עסקים גדולים, לבין מה שמתואר כעסקים קטנים עד בינוניים. העסקים הקטנים יותר, יכולים ליהנות היום מצד אחד משירותי המרכזייה, אך מצד שני לשלם מחיר מופחת. מדוע ? משום שהם לא זקוקים תמיד למגוון השירותים המלא כמו לעסק גדול. כך כאמור, הם לא צריכים כי המרכזייה הראשית בכלל "תשב" אצלם .

האם אתם מפעילים מוקד ?

נהוג לחשוב, כי כל גורם אשר צריך מרכזיות טלפון לעסקים הוא גורם אשר מפעיל גם מוקד של שירות לקוחות ומפעיל מוקדנים שונים. זה לא חובה כמובן. לעתים אתם תרצו מרכזיות טלפון לעסקים דווקא בשביל שיחות פנימיות יעילות יותר בתוך החברה, או פשוט משום שהמרכזיות מציעות שירותי ניטור וניהול מתקדמים יותר. במילים אחרות – הכל תלוי בבחירה שלכם, כולנו זקוקים למרכזיות בין אם אנו בעלי עסק גדול או קטן.

לבחור רק את הטוב ביותר

אם אתם מתלבטים איזה מרכזיות טלפון לעסקים כדאי לכם לבחור, אולי כדאי להיעזר באיש מקצוע לצורך הענין על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בהתאם לצרכים שלכם ושל העסק שלכם. איך שלא נסתכל על זה, רובנו חסרי ניסיון בעבודה מול חברות התקשורת השונות ובבחירת ציוד הקצה המתאים לנו. במקום זה, אתם פונים לחברת ייעוץ תקשורת מקצועית אשר תוכל לסייע לכם בבחירה, וכך העסק שלכם יוכל להתנהל באופן חכם .

 

This entry was posted in מרכזיות. Bookmark the permalink.