מפה אסטרולוגית – המלצות

מפה אסטרולוגית היא אחד הכלים החשובים של העוסקים באסטרולוגיה. אוהדי האסטרולוגיה טוענים כי אסטרולוגיה היא תורה המבוססת על כלים מדעיים בשילוב אינטואיציה אישית. המפה האסטרולוגית משורטטת לפי רגע הלידה. מערך הכוכבים ומיקומם משמיים משפיעים על תכונות ומעשי בני האנוש. theater domain austin . מפה אסטרולוגית מקפיאה את תמונת הלידה, את מיקום הכוכבים ואת הזוויות שבהם הם נמצאים, מתחשבת גם במיקום הכוכבים, במזלות ובבתים.

מפה אסטרולוגית – כלי עזר לבחירות הנכונות בחיים

ניתוח מפת הלידה מכיל את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואת האפשרות להוציא את הדברים מהכוח אל הפועל. קריאה נכונה של מפה אסטרולוגית יכולה להדריך אותנו בנתיב הנכון והמתאים לנו ביותר בין שבילי החיים הרבים.  כאשר אנו מכירים את מפת הלידה נוכל לצפות איך יתייחסו הכוכבים אל נתוני  מפת הלידה בעתיד. לכן, מפה אסטרולוגית נותנת לנו את ההזדמנות לחזות את הקשיים הצפויים לנו במהלך החיים, לאבחן את התאריכים המיוחדים שבהם יקרו המאורעות אשר ישפיעו על חיינו, להיענות לאתגרים ולעזור לנו לדעת איך עלינו לפעול בכל תחום בחיינו.

מפה אסטרולוגית – תחזית בתחומים רבים

  • באמצעות מפה אסטרולוגית אפשר לחזות מה יקרה אתנו בשנים הקרובות בתחומים שונים כמו : קריירה, זוגיות, ילדים,  פוריות, טיולים ועוד
  • מפת הלידה יכולה להיות כלי עזר לעסקים, לבניית הקריירה המתאימה ובחירת המקצוע.
  • מפת הלידה יעילה גם בבחירת בן הזוג המתאים. באמצעות המפה תוכלו לדעת אם בן הזוג שבו בחרתם מתאים לחיים משותפים או שכדאי לחפש בן זוג מתאים יותר.

מפה אסטרולוגית – לקוחות מספרים

דלית מנתניה מעידה על עצמה כי אינה עושה צעד משמעותי בחייה ללא מפה אסטרולוגית . חברים רבים, אומרת דלית, לועגים לי וטוענים כי אני משועבדת לתחזית האסטרולוגיה ואיני עושה את הבחירות הנכונות. ההפך הוא הנכון , ממשיכה גלית ואומרת. כמו שרבים מאתנו קשובים לתחזית מזג האוויר ולא יוצאים מהבית ללא מטרייה ביום שבו מודיע החזאי כי צפויים גשמים, כך גם בקשר לתחזית אסטרולוגית. באמצעות המפה אני מוכנה לקשיים הצפויים ומצליחה להתגבר עליהם ביתר קלות. אם יודעים להכין נכון מפה ולהשתמש בה באופן מושכל ונבון, המפה עשויה להיות כלי עזר רב עוצמה לתכנון נכון  של מהלכים חשובים בחיים.

This entry was posted in מיסטיקה ובריאות. Bookmark the permalink.