מיסטיקנים

סוגים שונים של מיסטיקנים

עולם המיסטיקה הינו עולם רחב ביותר ומכיל תחומי עיסוק רבים. מורים רוחניים רבים עוסקים בגילוי וניבוי העתיד, מתן פרשנות עבור סמלים ומתן ייעוצים. לכל אחד מאותם מיסטיקנים כללים וגישות משלו. במידה ואתם רוצים להתייעץ עם מיסטיקן כלשהו, חשוב שתדעו מהם תחומי העיסוק השונים אשר קיימים בעולם המיסטיקה. בצורה זו תוכלו לבחור בקבלת ייעוץ אצל המיסטיקן אשר יתאים לכם ביותר.

מיסטיקנים נותנים פרשנות לפי הכוכבים

מיסטיקנים רבים עוסקים באסטרולוגיה ומפרשים לפיה את חיינו. האסטרולוגיה הינה תורה עתיקה ביותר. לפי התורה, חייו של האדם הינם קבועים וידועים מראש עוד מרגע הולדתו. הכוכבים משפיעים על מהלך חייו כל הזמן והם נחלקים לשתיים עשרה קבוצות, שתיים עשרה מזלות וחמישה בתים. כאשר יגיע אדם לקבל ייעוץ, יסתכל המיסטיקן על הזוויות הנוצרות בין כל שלושת הגורמים הללו.

פרשנות לפי עולם המספרים וכף היד

תורת המספרים, או בשמה האחר – נומרולוגיה הינה שיטה אשר בוחנת את המספרים בצורה מיסטית. לפי הגישה, עולם המספרים משפיע על חיינו וכל מספר הינו בעל משמעות רבה. המספרים ממוקמים על סקאלה של 1 – 10 ונוספים להם המספרים 11 – 22. כל מספר מעל למספר 10 יומר למספר הנוצר מחיבור שתי הספרות. כך נניח 11 יומר בנומרולוגיה למספר- 2. נוסף לעולם המספרים קיים גם עולם הגימטרייה, בעולם זה קיים ערך מספרי עבור האותיות ומכאן כי גם לשמותינו קיימת משמעות נומרולוגית.

לעומת תורת המספרים, מתבססת תורת הכתב על גרפולוגיה. לפי התורה, הדפוסים והתבניות בכתב היד של האדם הינם קבועים ממש כשם שאופיו קבוע. התיאוריה מתבססת על כך שהאדם אינו יכול לשנות את כתב ידו. בצורה זו ניתן לגלות פרטים לגביו. ישנה חשיבות לרווחים בין המילים, גודלן של האותיות וסמלים נוספים.

כף ידינו הינה כלי נוסף עבור מיסטיקנים. בעזרת טביעת האצבע שלנו, אשר ייחודית לכל אחד מאיתנו ניתן לנבא את עתידו של האדם. הניתוח נעשה בעזרת בחינה של קווי כף היד והקווים אשר חוצים את האצבעות. הקווים אשר נחשבים למרכזיים הינם קו הלב, קו החיים, קו הבריאות וקו הראש. נוספים להם גם קווים משניים.

מיסטיקנים מנבאים לכם את העתיד באמצעות קלפים

קלפים מהווים גם הם דרך לניבוי וראיית העתיד. ניתן לקרוא בקלפי משחק רגילים או לחילופין בקלפי הטארוט. קלפי הטארוט הינם קלפים מיוחדים, באמצעותם מיסטיקנים מיומנים מסוגלים לספק תחזיות מדויקות לעתיד. הציורים והמספרים של קלפים אלו יחד עם הופעתם יחדיו ייצרו משמעות מיסטית. בעזרת הטארוט תוכלו לקבל תשובה עבור שאלות רבות אשר מעסיקות אתכם.

 

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.