לופטים – איזה אירועים אפשר לקיים שם?

לופטים הם הפתרון המושלם עבור שורה ארוכה של אירועים. מדובר למעשה על חלל תעשייה או בית מלאכה שעבר הסבה מסודרת למקום מגורים. לאחר ההסבה ניתן להשתמש בחלל מן הסוג הזה גם לטובת עריכת אירועים פרטיים, עסקיים או מסיבות. החלל מאובזר ברמה גבוהה ויש לו מספר מאפיינים קבועים. ראשית, בחלל תעשייה או בית מלאכה יש תקרה גבוהה. שנית, זהו חלל גדול מאוד עם הרבה מקום פנוי. המשמעות היא התאמה לאירועים בהשתתפות עשרות עד מאות אנשים בעת ובעונה אחת.

אירועים פרטיים ועסקיים

אפשר לחלק את האירועים שניתן לקיים במקומות כמו לופטים למספר קטגוריות. הקטגוריה הראשונה כוללת אירועים פרטיים מהסוג של בר מצווה, בת מצווה, חתונה או אפילו ברית. מי שרוצה לחגוג באירוע פרטי קטן ואינטימי לא חייב לשאת בהוצאות על גנים ואולמות. אפשר לברר על חללים שעברו הסבה ולהתעניין לגבי מקום מושלם.

קטגוריה שנייה של אירועים אותם ניתן לקיים מתאימים למגזר העסקי. כאן אפשר למנות אירועי הרמת כוסית, השקת מוצר, ימי גיבוש וכן הלאה. חלל תעשייה או בית מלאכה שהוסבו למגורים ערוכים לקהל גדול. הם מעניקים אווירה ייחודית ואינטימית וניתן לבלות בהם עד השעות הקטנות של הלילה. חללים אלו אינם מגבילים את המשתתפים והם מציעים חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמגיע לאירוע.

מסיבה של פעם בחיים

אי אפשר לדבר על אירועים של לופטים מבלי להזכיר את האפשרות של ארגון מסיבה. אלו המקומות הטובים ביותר למסיבות. כדאי לתאם חלל ברמה גבוהה למסיבת רווקים, מסיבת רווקות או ימי הולדת. הלופטים מציעים פרטיות מלאה ורובם כוללים מטבחון, ג'קוזי, מערכות הגברה, מסכי טלוויזיה ועוד. אפשר להשוות בין לופטים ולחסוך בהוצאות על הזמנת חדר בבית מלון.

This entry was posted in אטרקציות ואירועים. Bookmark the permalink.