טיול לרומניה

טיול לרומניה – טיול ייחודי למדינה ייחודית ביותר

אין זה סוד כי לא תמיד מדינת רומניה נחשבה למדינה 'מתויירת' ואטרקטיבית ביותר. יתרה מכך, במשך שנים, רומניה נחשבה למדינה אשר כלל וכלל לא 'שווה' ביקור, לבטח לעומת מדינות אירופיות כאלה ואחרות כמו צרפת ואנגליה. לעומת זאת, במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר תיירים, מכל מדינות העולם, ללא שום יוצא מן הכלל, עורכים טיול לרומניה, טיול אשר מוגדר בידי רבים מהם כטיול ייחודי למדינה מהנה ביותר.

 טיול לרומניה – טיול לאירופה של 'פעם'

מדריכי טיולים רבים מגדירים טיול לרומניה כזה או אחר כטיול לאירופה של 'פעם'. הגדרה זו נובעת מן העובדה, כי, בניגוד למדינות אירופיות אחרות, רומניה דווקא כן שמרה על צביונה הלאומי המיוחד, הן ברמה הכלכלית, החברתית והתרבותית והן ברמה הסביבתית. להוסיף לכך את העובדה, כי, רומניה 'גובלת' עם מדינות סרביה, מולדובה, הונגריה ובולגריה רק מעצימה את ההרגשה האירופית ה'קלאסית' של כל טיול לרומניה.

 כל טיול לרומניה חייב לכלול את כל היעדים והאטרקציות הבאים

כמו כל טיול אחר, גם איכות החוויה של טיול לרומניה כזה או אחר 'תקום ותיפול' על בסיס ה'תוכנייה' שלו. על כן, כל טיול לרומניה חייב לכלול בתוכו את כל היעדים והאטרקציות הבאים: עיירת הקיט והנופש הקסומה של פויאנה בראשוב / סיניה, הלא היא 'פנינת הרי הקריפטים' היפהפייה, ואשר כוללת בשטחה את ארמון המלוכה פלש / טירת בראן המרשימה אשר עומדת על תילה עוד מהמאה ה – 12 / העיר העתיקה של ברשוב / בירת רומניה בוקרשט ועוד.

 טיול לרומניה – טיול מבנה ופשוט בלתי נשכח

אין ספק, כי, טיול לרומניה הינו ייחודי ומיוחד ביותר. להוסיף לכך את העובדה, כי, טיול לרומניה הינו 'רב – תחומי' מבחינת רלוונטיות העונתיות שלו, הופכת אותו לטיול פשוט בלתי נשכח. במילים אחרות, אפשר לומר, כי ללא כל צל של ספק טיול למדינת רומניה יכול להתרחש גם בעונת החורף הרומנית והמושלגת ביותר וגם בעונת הקיץ החמה, הפורחת והמלבבת, הכל תלוי במה שאתם אוהבים, בצרכים וברצונות שלכם מן הטיול המתוכנן.

 

This entry was posted in טיולים וחוויות. Bookmark the permalink.