הגיע הזמן לטוס אל טיול בפירנאים

הרי הפירנאים הם פלא של ממש. קשה לראות אותם ולא להתפעל ואם מעולם לא טיילתם בהם כדאי לכם להגיע לשם בחופשה הבאה שלכם. זה הזמן להבין כמה פרטים חשובים על טיול בפירנאים למקרה שתיקחו את הרעיון הזה ברצינות.
למידע נוסף  על טיול בפירנאים לחץ כאן.

כמה עולים הטיולים בפירנאים?

טיול בפירנאים יכול לעלות בין 6000 שקלים ועד 20 אלף שקלים. למעשה יש טווח מחירים פרקטי הרבה יותר רחב כיוון שהמחיר מושפע ממגוון רחב של פרמטרים. ככל שהטיול שלכם יהיה ארוך יותר כך הוא יהיה יקר יותר, ככל שתרצו להתפנק יותר בשינה ולצאת עם סוכנות יקרה יותר כמובן שהוא יעלה יותר וכן הלאה. המחיר כולל כמובן גם את הטיסה וגם את התשלום לסוכנות עצמה כאשר גם הטיסה יכולה להיות יקרה יותר משל מטיילים אחרים. טיסה לספרד יכולה לעלות 400 דולר אך במקרים מסוימים תעלה 200 או 600. הכל שוב תלוי בדרישות שלכם, בתאריך, במועד הקנייה, במחלקה וכו'.

האם אפשר לטייל באופן עצמאי?

אפשר לצאת לטיול בפירנאים באופן כצמאי בלי סוכנות בכלל. יש מסלולים שמאפשרים טיול עצמאי אך חשוב לזכור שאם אין לכם ניסיון בטיולים מהסוג הזה ואתם לא שולטים בשפה, לא כדאי לכם לבחור באפשרו תהזו. אמנם זה נשמע לכם כמו הרפתקה אך בסופו של דבר מדובר בטיול מסוכן מאוד על אחת כמה וכמה אם אתם יוצאים לטיול עם ילדים.

מתי כדאי לצאת לטיול באזור?

אפשר לצאת לטיול בפירנאים מתי שרוצים אך מומלץ כמובן בקיץ בין חודשים מאי ועד אוקטובר. זו העונה היבשה והטובה ביותר ויש פחות סיכוי שתיקלעו לגשמם או לרוחות. אמנם מדובר על שמורת טבע מאוד מסודרת אך בכל זאת יכול להיות שבמהלך החורף יהיו שם בעיות.

This entry was posted in trips & tours. Bookmark the permalink.