טיול בברצלונה

אנשים רבים בוחרים לבלות את ימי החופשה שלהם באירופה, ובייחוד בברצלונה

ברצלונה הינה אחת מהערים הגדולות ביותר בספרד וכן אחת הערים הכי פופלאריות בתור יעד תיירותי באירופה, עם כמה מאות אלפי מטיילים המגיעים לשעריה בכל שנה. גם ישראלים אוהבים מאוד לטוס לברצלונה, כאשר ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שטסים ואשר יכולים לשדרג כל טיסה לעיר.

אז מה כדאי לדעת על טיול בברצלונה?

אטרקציות: ברצלונה מלאה באטרקציות שונות המתאימות לכל אחד, בכל סגנון ובכל גיל- מוזיאונים, פרקי שעשועים, גנים, הופעות, מועדונים ועוד. מומלץ לקרוא על האטרקציות השונות מבעוד מועד בכדי להגיע מוכנים לעיר ולא לפספס אירועים מיוחדים שנרצה להיות בהם.

מזג אוויר: מזג האוויר בברצלונה נוח לאורך כל חודשי השנה ונע בין עשר לשלושים מעלות, כך שניתן לטוס בכל זמן נתון- דבר ההופך את העיר ליעד מועדף עבור כל אותם אלו המעוניינים בטיסה מידית ברגע האחרון.

רכישת כרטיסים: לעיתים קרובות, רכישת כרטיסים מראש דרך האינטרנט לאטרקציות השונות בעיר חוסכת לא רק זמן, אלא גם כסף, היות ורבים מן הכרטיסים הללו מוצעים במחירים זולים הרבה יותר באינטרנט.

יציאה מהעיר: אמנם ברצלונה עיר יפיפיה ומעניינת, אך כך גם אזורים רבים סביבה. מהעיר ניתן לרכוש כרטיסים לשייט או לטיולים שונים לאזורים הסמוכים לעיר, והם מומלצים ביותר בייחוד עבור כל אלו שבוחרים להישאר באזור למשך זמן ממושך.

ניתן ליהנות מטיול בברצלונה גם אם הוא נעשה באופן ספונטני לחלוטין

אמנם תכנון מוקדם יכול לסייע לנו בשיפור הטיול, אולם ברצלונה הינה עיר פשוטה ונוחה, ולכן ניתן לטוס אל טיול בברצלונה גם באופן ספונטני לחלוטין, ללא תכנון קודם כלל, ועדיין ליהנות מהעיר וממה שיש לה להציע.

This entry was posted in trips & tours. Bookmark the permalink.