השכרת טרקטורונים

בשנים האחרונות תחום השכרת טרקטורונים הולך ותופס תאוצה, תוך שהוא מציע לנו יותר ויותר אפשרויות להכיר את שבילי ארץ ישראל, לבלות זמן איכות עם בני המשפחה  וחברים ואיך לא – לחוש במלוא העוצמה את זרימת האדרנלין בעורקים.

בתחום השכרת טרקטורון עומדת בפנינו שורה ארוכה למדי של חברות המציעות את השירות לשלל אירועים ומפגשים: ימי הולדת, ימי כיף בעבודה, אירועי בר מצווה, טיולים רומנטיים זוגיים וכו' , וכן מציגים בפנינו את הרכבים המשוכללים והטובים ביותר בשוק. לפיכך, הביקוש עולה והאפשרויות מתרבות – טיולי טרקטורונים ניתן להזמין לכל אירוע, בכל שעות היום ובכל מקום בארץ שרק נרצה: במדבר יהודה או באילת, בכינרת או ברמת הגולן, במרכז או בשפלה.

השכרת טרקטורונים – טיולים רומנטיים

טיול טרקטורונים, לאור השקיעה הקסום על שפת הים או לאור הירח הכסוף בשבילי מדבר יהודה – הוא אחד הטיולים הרומנטיים שלא תשכחו לעולם. טיול כזה אפשר להזמין בתור מתנה לבן או בת הזוג ליום נישואין, יום אהבה או יום הולדת ואפשר לשלב אותו במסגרת של נופש בצימר בטבע.

חברות רבות – בצפון, בדרום ובמרכז הארץ מציעות שלל חבילות נופש רומנטיות הכוללות השכרת טרקטורונים. ישנה גם אפשרות להגדיל את המתנה עוד יותר ולכלול בטיול כזה פריסה שטח עם שף צמוד שיבשל במיוחד בשבילכם.

השכרת טרקטורונים – טיולים משפחתיים

אפשרות של השכרת טרקטורונים במסגרת של חופשה משפחתית בצפון או בדרום זוכה היום לפופולאריות גדולה מאוד. משפחות עם ילדים השוכרים צימר בטבע ומחפשים אטרקציות מרתקות לכל המשפחה בוחרות בטיולי טרקטורונים. טיול שכזה יהיה כיף וגם חינוכי, מגבש את בני המשפחה וגם מעניק לכולם המון מצב רוח טוב.

ישנם טרקטורונים המיועדים לשניים או שלושה אנשים וישנם אפילו טרקטורונים לילדים. אלה טרקטורונים מסוג קונקורד המתאימים לילדים מעל גיל 7. טיולים אלה בדרך כלל אורכים כ- 15 שעה בתוך מתחם מאתגר סגור.

השכרת טרקטורונים – ימי כיף בעבודה

השכרת טרקטורונים מיועדת לא רק לאנשים פרטיים בחופשות, אלא גם לארגונים ולעסקים שרוצים לפנק את עובדיהם בטיול של יום כיף. תוכלו לבחור טיול ארוך, מהבוקר עד הערב כולל ארוחה ואטרקציות  נוספות ויכול להיות גם טיול קצר של כמה שעות, שיעניק לכולם זריקת אדרנלין נפלאה.

לרוב, טיולים אלה משולבים עם מסלולי הליכה, עצירה לארוחה בשטח והסברים של מדריכים מקצועיים המכירים את האזור. ניתן לעשות אותם בכל מקום: ברמת הגולן, בגליל, במדבר יהודה, על שפת ים התיכון או כל אפשרות מרתקת אחרת.

This entry was posted in טיולים וחוויות. Bookmark the permalink.