הסכם סלולרי

הסכם סלולרי – חשיבות האותיות הקטנות

רבים מאתנו, הנכנסים לקשר עם חברת סלולר, זו או אחרת, לא טורחים לקרוא את אותו הסכם סלולרי עליו חותמים. מסתבר, שפעמים רבות העסקה עליה חתמנו, אינה כפי שחשבנו או הבנו שהיא אמורה להיות. הדבר עלול להתבטא: בתשלומים נוספים שמושתים על הלקוח או שירותים שסבר כי זכותו לקבלם, אך החוזה הסלולרי קובע אחרת. בהמשך לכך, מעבר לעובדה כי מומלץ בחום להתאמץ ולקרוא את אותו הסכם סלולרי, כדאי מאוד לשים לב לאותיות הקטנות, ששם נמצא לא פעם פרטים חשובים ומשמעותיים רבים שמשפיעים על גובה התשלום החודשי שלנו לחברת הסלולר.

הסכם סלולרי

מסתבר שאף מנהלי חברות ועסקים, שלעיתים מונים לא מעט עובדים, לא אחת מפספסים את האותיות הקטנות בשעת חתימתם על הסכם סלולרי. בנוסף, אף כאשר בעלי העסק טורחים לקרוא את ההסכם, לא תמיד מצליחים online casino להבין את תוכנו במלואו. בהמשך לכך, חברות המתקשרות עם חברות הסלולר, לרוב יתייחסו לאלמנטים מסוימים בהסכם. בין האלמנטים עליהם מושם דגש: דמי שימוש, מחיר זמן אוויר, סמס, גלישה באינטרנט באמצעות המכשירים וכדומה. אולם מסתבר, כי ישנם מרכיבים נוספים בהסכם העלולים לעלות ביוקר למפספס אותם.

סיום התקשרות

הסכם סלולרי, מעבר לפרטים המזוהים עמו ושכביכול נראים החשובים ביותר, יכול לכלול אף קנסות על יציאתה של החברה, טרם הזמן שנקבע, מההתקשרות עם חברת הסלולר. לכן חשוב שבעלי עסקים, המתקשרים עם חברת סלולר, ישימו לב לסעיפים הקובעים את תנאי סיום ההתקשרות שעלולים להגיע לסכומי כסף גבוהים ולעיתים מיותרים.

טיפים לניהול הסכם סלולרי

ראשית ובהמשך לאמור, כדאי לוודא כי ההסכם נהיר לכם. במידה והחוזה לא ברור, מומלץ להיוועץ במחלקה המשפטית של החברה, עו"ד או מומחה אחר. מומלץ לקיים משא ומתן על החוזה ולא להסכים לחתום על סעיפים מקפחים, כגון כאלה, המונעים מכם אפליקציות חסכוניות, שימוש ב-sim אחר וכדומה. כמו כן, כדאי לרכוש מכשירים הנתמכים על ידי כל חברות הסלולר. טיפ לסיום, זכרו כי ספק הסלולר מרוויח אף ממכירת המכשיר ולכן, לא מדובר בהטבה או טובה.

This entry was posted in חסכון בסלולר. Bookmark the permalink.