הילינג קבלי

הילינג קבלה

אין צורך להרחיב ולספר אודות סגולות הקבלה באמונה היהודית. יותר ויותר אנשים כיום, לאו דווקא אנשים דתיים, מוצאים מענה מושלם בקבלה. אנשים בארץ וברחבי העולם, יהודים ונוצרים כאחד, הולכים ומעמיקים בלימוד התורה הכל כך קסומה הזו. למי מביניכם שאינם מעורים עדיין בסודות הנפלאים של הקבלה, נסביר כי על פי תורה מיוחדת זו העולם בו אנו חיים נברא מאותיות – כל דבר בעולמנו מורכב מהן. כך הם הדברים גם לגבי גוף האדם שלנו, האיברים שלנו, הנשמה שלנו –  כולם מורכבים בעצם מאותיות. ולמה זה חשוב לדעת? כי האותיות הללו הן אלה אשר על פי הקבלה מעבירות אנרגיה של חיים לכל אזור בגופנו ונפשנו ואלו הם היסודות של הילינג קבלי.

פגיעה באותיות וטיפול בעזרת הילינג קבלי

כאשר קיימת פגיעה באחת מן האותיות אשר מרכיבות אותנו, הדבר יוצר כפועל יוצא מכך חסימה אנרגטית אשר יכולה להוביל לפגיעה כזו או אחרת באיבר מסוים בגופנו. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות, לרבות תזונה לא תקינה, מעשים שליליים שעשינו, צורת חיים בלתי מאוזנת ועוד סיבות שונות ומגוונות אשר יכולות לפגוע באותיות. במצבים אלו בעצם עלינו לטפל באיבר הפגוע בצורה הנכונה ביותר, כלומר באמצעות טיפול של הילינג קבלי.

הילינג קבלי הוא תהליך ייחודי אשר בו המטפל מוצא מה הן אותן אותיות חסרות במישור האנרגיות של אותו מטופל. על ידי טיפולים הוא בעצם מבקש להחזיר את האותיות לפעילות תקינה על מנת להבריא את המטופל. בנוסף לכך מטפל בשיטת הילינג קבלי לעיתים יבחר להקרין סמלים שונים מעולם הקבלה, אשר מהווים סוג של צינורות אנרגיה בעלי יכולות ריפוי גדולים ביותר.

הילינג קבלי ומדיטציה

שיטה נוספת בה ניתן לבצע הילינג קבלי היא באמצעות מדיטציות קוליות שונות אשר המטפל הוגה אל מול המטופל שלו – מדובר על אזכור בקול של אותיות שונות וכמו כן הארות לגבי אפשרויות לשדרוג אורח החיים של אותו מטופל ובכך לסייע למציאת הפתרון לבעיה ממנה הוא סובל.

הילינג קבלי מקרוב או מרחוק?

חשוב לציין כי הילינג קבלי ניתן לבצע גם כאשר המטופל אינו נמצא באותו מקום עם המטפל, באמצעות תקשורת של טלפונים, ואין חובה להגיע ישירות אל המטופל.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.