הופעות חיות

הופעות חיות בקיץ

אם אתם חובבים של הופעות חיות כאלה ואחרות של אומנים, הרי שמן הסתם הקיץ המתקרב מזמן לכם אין ספור אופציות לבלות בהופעות שונות ומיוחדות. אין זה סוד, כי הקיץ נחשב לעונת ההופעות החיות בארץ, אשר את רובן ניתן לראות תחת כיפת השמיים. אמנים רבים מנצלים את חופשת הקיץ של בני הנוער, ומספקים להם את כל מה שהם אוהבים ובריכוז רב. הופעות חיות בקיץ מתחלקות לכמה סוגים ורמות:

  • הופעות של אמנים ידועים מהארץ
  • הופעות של אמנים ידועים מהעולם
  • הופעות מחול וריקוד
  • הופעות מוסיקה תזמורתית – קלאסית או אחרת
  • הופעות של הרכבים צעירים בחוצות הערים
  • הופעות שמאורגנות על ידי מועצות מקומיות
  • הופעות שמאורגנות על ידי גופים מסחריים

שפע ההופעות החיות מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו, למצוא את האמן המועדף עליו או עליה בהופעה לא רחוק ממקום המגורים שלו או שלה. כלומר, לא צריך להגיע לאיזור המרכז בכל מצב על מנת ליהנות מהופעות חיות בקיץ, אלא פשוט לבדוק את לוחות ההופעות אשר מתפרסמים באינטרנט, ולמצוא את האמן או את המופע המועדף עליכם בסמוך למקום מגוריכם. חשוב לומר, כי  אמני הארץ מגיעים כיום לכל איזורי הארץ, וגם אם אתם גרים בצפון הרחוק או בנגב תוכלו למצוא אין ספור הופעות חיות בקיץ אשר יגיעו עד לאמפי הסמוך למקום המגורים שלכם מן הסתם.

פופ אפ קפה

בכל קיץ, זה כמה שנים מתארגן לו המופע פופ אפ קפה שבו מופיעים אמנים שונים בבתי קפה שונים ברחבי העיר תל אביב לאורך כמה ימים. ההופעות מגוונות מאד וניתן להאזין לזמרים שונים, להרצאות, למשוררים המקריאים משיריהם וכדומה. הקונספט יובא מחו"ל, שם הוא מאורגן בהצלחה כבר מספר שנים ברמת הופעות גבוהה במיוחד.

בגלל מזג האוויר הנוח בלילות הקיץ בארץ ניתן למצוא מופעי חוצות ברבות מן הערים המארגנות פסטיבלים שונים.

אם גם אתם שוחרי הופעות חיות בקיץ תוכלו למצאו את המידע אודות הופעות אלה באתרי לוחות ההופעות באינטרנט ותוכלו למצוא גם מידע רב לגבי הופעות חיות בחו"ל ובמיוחד באירופה הסמוכה.

This entry was posted in אטרקציות ואירועים. Bookmark the permalink.