דמיון מודרך

דמיון מודרך עוזר לפתור משקעים מן העבר

כמה פעמים בחיים שלכם חלמתם להפסיק סוף סוף לעשן? האם תמיד רציתם לעמוד עם יותר בטחון עצמי מול אנשים אחרים? האם אתם חשים קושי להתמודד עם בעיות בזוגיות? אין ספק שלכל אחד מאתנו, יש דברים שהוא היה רוצה לשפר בעצמו. הנפש האנושית היא נפש מורכבת במיוחד, הכוללת לא פעם רבדים נסתרים שונים. אולם היום, אתם גם יכולים לגשת אל הרבדים הללו, עם עזרה מקצועית כמובן, אשר תעזור לכם להגיע פעמים רבות לשורש הבעיה, ובהמשך גם לפתור אותה. איך עושים זאת?

המוח מגיב לפעולות הדמיון

כדי להתבונן בבעיות השונות שיש לכם בחיים ולפתור אותן, מומלץ בחום לעבור טיפול בטכניקה של דמיון מודרך, שתוכל לסייע לכם להגיע מקור הבעיה. דמיון מודרך, הוא תהליך שבו בעזרת מטפל מקצועי, אתם מצליחים לדמיין את עצמכם בסיטואציות שונות. מדוע טכניקה זו יעילה כל כך? משום שמחקרים הראו, שכאשר אנחנו מדמיינים שאנו עושים פעולה מסוימת – המוח שלנו מגיב לעתים קרובות בצורה דומה, באותו אופן שבו הוא היה מגיב לו הפעולה הייתה מתרחשת במציאות. במחשבה כזו המחשבה אכן יוצרת מציאות, והמוח והגוף שלנו מגיבים בהתאם.

ומגיעים גם לעבר

באופן עקרוני, אל כל טיפול דל דמיון מודרך חייב להוביל את המטופל לעבר. יש טכניקות שונות של דמיון מודרך, ובכל אחת מהן המטפל יכול להכווין את המטופל לכיוונים שונים לחלוטין. עם זאת, קיימים בהחלט מצבים בהם דמיון מודרך לעבר הוא הכרחי – המטפל מחזיר את המטופל אחורה לבדוק סיטואציות שונות בהן הבעיה התרחשה.

מתמודדים עם הכל מחדש

בצורה כזו של דמיון מודרך, המטופל יכול שוב לנתח בצורה טובה יותר את ההתנהגות שלו, כאילו היה מן צופה מהצד. בהמשך טיפול של דמיון מודרך מתמקד כמובן בהתמודדות עם סיטואציות בהווה ופתירתן. דימיון מודרך נועד לשמש אתכם בהמשך החיים ולא רק במהלך תהליך רכישת הכלים לשימוש בו. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשים שזה מקצועם וזו התמחותם, ולבחור את האדם אתו תצעדו דרך הדימיון בהצלחה.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.