אסטרולוגיה

אסטרולוגיה ואהבה

זוגיות על פי אסטרולוגיה

גלגל המזלות קובע לכל מזל תכונות וצרכים בקשר זוגי. ישנם בני מזלות אשר צפויים לבנות קשר זוגי משותף מוצלח ופורה וישנם בני מזלות אשר השילוב ביניהם אינו מומלץ כלל. מפת אסטרולוגיה זוגית אישית תוכל להעניק לבני הזוג תחזית וניתוח אישי של הקשר הזוגי. ניתוח חובבני של קשר זוגי אינו מספק בכדי לקבל החלטות עתידיות בדבר ההתאמה הזוגית בין בני הזוג. פרט למזל אשר נקבע בהתאם לתאריך הלידה יש לכל אדם גם מזל אופק ותכונות מיוחדות שיש לבחון בהתאם למצב הכוכבים בשעת לידתו המדויקת. את המפה האסטרולוגיה האישית יוכל לבנות אסטרולוג מומחה לאחר קבלת פרטי בני הזוג. זוגות רבים פונים אל אסטרולוגים טרם חתונתם בכדי לבחון את התפתחות הקשר ואת ההתאמה בין הנשמות.

ניתוחי אסטרולוגיה – זוגיות עם בני מזל סרטן

בכל אפיון של אסטרולוגיה מייעדים לבני הסרטן קשרים זוגיים ארוכים ומלאים ברגש. בני מזל הסרטן אומללים ללא זוגיות, הם זקוקים להמון חום ואהב ה וקשה להם לנתק קשרים זוגיים ולהתמודד עם פרידות וניתוקים בקשרים זוגיים. בני מזל סרטן הם בני זוג מלאי אהבה אך הם גם תלותיים, הם דורשים המון חום ואהבה והמון יחס ותשומת לב. ללא חיבה תמידית מרגישים בני מזל זנוחים והופכים כעוסים ורגזנים. זוגיות אידאלית בעבור בני מזל סרטן היא זוגיות עם בן זוג בן מזל סרטן או בני מזל שור. בני המזלות חובבי החופש אינם מתאימים לבניית זוגיות עם בני מזל סרטן. בתחום המיניות מגלים בני מזל סרטן פתיחות ורמה גבוה של אינטימיות, בני המזל זקוקים למגע פיזי רב.

ניתוחי אסטרולוגיה – זוגיות עם בני מזל קשת

מפת אסטרולוגיה רואה בבני מזל קשת את בני הזוג הגרועים ביותר בעבור בני מזל סרטן. שני המזלות מהווים הפכים בגלגל המזלות ומתקשים בבניית קשר זוגי ללא פשרות מצד שני בני הזוג. קשתים משתעממים במהרה מכל קשר זוגי ונוטים להסתפק בקשרי ידידות לא מחייבים. מחויבות חונקת את הקשת חובב החופש המושבע ומבריחה אותו הרחק. בני מזל קשת הם בני זוג מרתקים, אוהבים ומלאים בקסם אישי ויכולת נתינה אינסופית. תכונות האופי המקסימות של בני המזל הופכות אותם לבני זוג מבוקשים, הקסם האישי של הקשת משכנע וכובש.

גלגל המזלות וקשרים זוגיים

אסטרולוגיה או כל תורת נסתר אחרת תוכל להעניק לשני בני הזוג ניתוח אישי וניתוח זוגי. תורת הנסתר מציגה בפני בני הזוג את הנקודות הבעייתיות בקשר אשר יש לעבוד עליהן ולפתור. אסטרולוגיה אינה חורצת את גורל הקשר, ניתן יהיה לבנות מערכות יחסים אוהבות ותומכות גם במקרים בהם המפה האסטרולוגית הראשונית אינה תומכת בזיווג. ישנם מקרים בהם הכוכבים מזווגים דווקא בין שני בני מזל מנוגדים.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.