אדיר לפיד

אדיר לפיד – לגלות את דרום אמריקה

דרום אמריקה היא ללא ספק אחת היבשות המרתקות, הצבעוניות והססגוניות ביותר על פני כדור הארץ. מרחבי היבשת יפגישו אתכם עם נופים מרהיבים ועוצרי נשימה, ערי כרך מתקדמות לצד כפרים נידחים, אינספור איתני טבע ומגוון עצום של אתרי תיירות ואטרקציות תיירותית. מדריכים כמו אדיר לפיד נהנים לחזור פעם אחר פעם אל היבשת המופלאה הזו.

טיול בדרום אמריקה הפך ליעד מרכזי עבור צעירים רבים במסגרת טיול תרמילאים, ובשנים האחרונות, יותר ויותר טיולים מאורגנים ומסגרות טיול אחרות מתקיימים לרחבי היבשת הגדולה והמרתקת, השוכנת בין האוקיינוס השקט לאטלנטי. אדיר לפיד מדריך בעיקר קבוצות תיירים קטנות, אך מדריך פעם בשנה גם קבוצות גדולות יותר. לפרטים נוספים: אדיר לפיד בפייסבוק.

צפו עכשיו בסרטון אותנטי מהקרנבל בריו דה ז'נרו!

אדיר לפיד – לגלות את אמריקה עם מדריך צמוד

אלפי מטיילים יוצאים מדי שנה לרחבי דרום אמריקה בליווי צמוד של מדריך טיולים מקצועי ומנוסה כמו אדיר לפיד, מדריך המלווה את הטיול, החל מרמת תכנון המסלול ואופי הטיול ועד להדרכה מקיפה בכל מוקדי הטיול שנקבעו מראש. מדריך טיולים בדרום אמריקה הוא ברוב המקרים בעל מקצוע מנוסה, המכיר את רחבי היבשת ואתרי התיירות הרבים לאורכה ולרוחבה.

מדריך טיולים כמו אדיר לפיד מתלווה אל מסלול הטיול שלכם במגוון נרחב של סגנונות טיול, החל מטיולים מאורגנים, דרך טיולי משפחות ועד לטיולים מיוחדים המוצעים לשומרי מסורת, חבר'ה צעירים וכדומה. מסלולי הטיול מותאמים באופן מושלם ואידיאלי לקהלי היעד השונים של הקבוצה, ולרשותכם עומדים מספר אופציות לגילוי יבשת (דרום) אמריקה, בין אם מדובר בטיולי "טרקים", טיולי ג'יפים, קיאקים ועוד.

לנווט בחופשיות עם אדיר לפיד!

"אתם בוחרים לאן מטיילים – אני רק פה כדי לעזור בניווט…"

מדי כמה חודשים, אנו שומעים בכלי התקשורת על מסע חילוץ כזה או אחר הנערך לקבוצת מטיילים או מטיילים בודדים שהלכו לאיבוד באחד ממסלולי הטיול ברחבי דרום אמריקה. מדריך כמו אדיר לפיד מעניק לכם את הביטחון המלא והשקט הנפשי שמקרים אלו לא יתרחשו בעת ביקורכם ביבשת המדהימה והמרהיבה.

כמו כן, תכנון מסלול ביחד עם אדיר לפיד יחסוך לכם הרבה זמן וכסף. חשוב לבחור מסלול לפי רמת קושי מתאימה, כמות אתרים סבירה, להתחשב בנקודות הגבול בין המדינות השונות וכו'…

אדיר לפיד פה לשירותכם! אם גם אתם רוצים להגשים חלום ולגלות את יבשת (דרום) אמריקה, זה הזמן לעשות זאת עם אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים שינווטו עבורכם את מסלול הטיול בצורה מושלמת ומהנה בהתאם לדרישותיכם המלאות!

This entry was posted in טיולים וחוויות. Bookmark the permalink.